Başak burcu aylık yorum

 • Başak burcu aylık yorum: Ekim 2016

Başak burcu aylık yorumu Astrolog Binnur Zaimler hazırladı. Ekim ayında sizleri neler bekliyor, hangi tarihlere dikkat etmelisiniz, hayatınızı nasıl değiştirebilirsiniz gibi önemli soruların cevaplarını Başak burcu aylık yorumda bulabilirsiniz.

1 Ekim’deki yeni ay maddi ve manevi birikimlerinizde artış getiriyor. Tüm ay boyunca gelirinizin artışı, üstelik de büyük paralar kazanmanız mümkün olacak. Prim, ikramiye veya yaptığınız işin ucundaki para bu ay cebinize girmiş olacak.

Her yıl Terazi burcunda yeni ay olur ve para durumunuzu bir nebze etkiler. Bu yıl ise şans, bolluk bereket gezegeni Jüpiter devrede. Dokunduğu alanlardaki gelişimi daha üst noktalara taşıyor. Bu sizin için bolluk ve bereketle ilintili. Bolluk ve bereket bilincinizi yüksek tuttuğunuzda ve hak ettiğinizi bildiğinizde para da gelecektir.

14-16 Ekim tarihlerinde ise ortak paralarla ilgili kararlar vermek, ortaklaşa alınmış her türlü yatırım üzerinde kafa yormak gerekiyor. Eşiniz veya en yakınınızla manevi paylaşımlarınız da bu dolunay tarihinde önem kazanacak. Yatırım kararı alabilir, başkalarından gelen paraları da kullanabilirsiniz. Miras, veraset konularında lehinize gelişmeler var.

Atılım, cesaret, risk gezegeni Mars’ın konumu, ay boyunca sahnede olacağınızı da müjdeliyor. Utangaç olsanız da ön plandasınız. Eğitim, seminer veya gösteri sanatlarıyla ilgili olarak, yaptıklarınızı anlattığınız, başkalarını etkilediğiniz çalışmalar yapıyorsunuz. İlgi alanlarınıza zaman ayırın ve size keyif veren işleri yapın. Yaratıcılığınız artıyor.

Diğer taraftan aşk hayatınız da bu ay hareketli. Beğendiğiniz biri varsa bunu ona açıkça söylemek en doğrusu. İlk adımı siz atarsanız Mars size başarı getirecek. Özellikle ay ortasında sosyal ortamlarda kendinizi iyi ifade edebilecek, farklı çevreler tarafından yaptıklarınızla takdir edileceksiniz.

16 Ekim’deki dolunaya giderken, gelecek planlarınız, idealleriniz de su yüzüne çıkıyor. Hep iş, hep iş dediniz ancak şimdi biraz da ‘network’ zamanı.

Melek tarotu

43 Yorum

 1. ya bu işler biraz karısık işlermş pek inanmam zaten öylesine takıldım dersim var ya neyse .. hem gezegenler ne yapiyomus öyle merkür venüs işleri iyice karıstırmıslar ???

 2. gerçekten çok heyecanlıyım . İnşallah dediğiniz gibi bir aşk meydana gelir. Çok ihtiyacım var :p …

 3. inş güzel bi ay olur bnm için bu aralar pek iyi bir dönem geçirmiyorum 🙁 yinede güzel yorumlamışsınız teşekkürler .d

 4. eşim ceza evinde çıkması için her gün dular ediyorum ve bu gece bu ayın burç yorumuna bakmak istedim :(umarım dualarım kabul olur ve bi an önce çıkar çünkü hayat bana artık çooooooooook zor geliyor daralıyor ve yoruluyorum:( alalh kimseyi yalnız bırakmsın tüm umudum çıkması umarım ve inşallah

 5. bu ay benm için çok ktü gidiyo arkaşalarımın arasında sorun yşıyorum ve sevgili konusna gelrsek kmseye karşı bşey hsstemyorum ama kmseyi kabl etmedğim içnde srekli brilern kalbni kırıyorum napcam lmyorum 🙁

 6. zeynep bende başak burcuyum senin yaşadıklarını bende yaşıyorum kötü bir zaman geçiriyorum

 7. ocaktan beri her şey yolunda sanki. 2013 şans mı getirdi ne. moralim iyi. ruh halim olumlu. yeni biri girdi hayatıma ve seviyorum. aylar sonra kendimi kandırmışım demek istemiyorum. acaba fazla mı iyimserim gezegensel etkilerle. işlerim de yolunda. planlar ve hayaller içindeyim, sabırsızım. güçlü hissediyorum. ilişkilerim iyi insanlarla.

 8. bilmiyorum ama bencede böyle bişeyler olacak özellikle 10 nisan önemli tarih ve eminm ki o tarihten sonra gerçekten hırslancam ama sırlar konusunda bişey diyemicem

 9. benimde sabırsızlandıgım bir ay ve genel olarak dogru çıkıyor söyledikleri,kariyerimi nasıl daha iyi hale getirecegim bakalımama umutluyum

 10. NEDEN BİR BURÇ YORUMU OKUMAK İÇİN 7-8 KERE TIKLAMA CİHETİNE GİDİYIORUM? BU SİTENİZE BİR GETİRİ SAĞLAYABİLİR LAKİN BİZLERİ İTELEMEKTEN BAŞKA BİR İŞE YARAMIYOR…BU YORUMLAR BİR SAYFA DA OLSA İNSANCIKLAR DA BİR NEFESTE OKUYABİLSE FENAMI OLUR???

 11. [b]Kötü bi dönem geçiriyorum 3 -5 ay dır , artık bir işaret yada ne biliyim birşeylerin düzelmesi lazım, yaşama istemim azalıyor [/b]

 12. İnanın bana gezegenleri anlamaya çalışmaktan nedemek istediğinizi anlamadım. Çok karışık ve yorucu bir yorum yapmışsınız. Sonunda bu ay ne yaşanacak ne olucak hiç bişi anlamadım. Bir iki aydır bu sorunla karşılaşıyorum. Daha açık ve net yazarsanız sevinirim…

Yorum Yapın