baris-arduc-1

Barış Arduç hakkında çok özel bilgiler!

Son zamanların en çok izlenen dizisinin başrol oyuncusu Barış Arduç hakkında merak edilenleri araştırdık, karşımıza her açıdan harika özelliklere sahip bir adam çıktı! “Kiralık Aşk” dizisinin Ömer’i Barış Arduç kimdir, neler yapar tanımak istiyorsanız, özel haberimizi okumaya devam edin.

Gupse Özay ile birlikte

Önce kötü haberi verelim: Barış Arduç, Gupse Özay ile birlikte yani bırakmazlar, sahibi var! ‘Deliha’ film setinde tanışıp arkadaş oluyorlar ve sonrasında birlikteyken çok eğlendiklerini fark edip ilişki yaşamaya başlıyorlar.

İsviçre’de doğdu

Barış Arduç, 9 Ekim 1987 tarihinde İsviçre’de doğdu. Anne tarafı Artvinli, baba tarafı ise Arnavut. Hayatı belirli bir yaşa kadar göçmen gibi yaşamışlar, İsviçre’den Adapazarı’na dönmüşler, oradan Düzce’ye sonra İstanbul’a gelmişler.

[wp_ad_camp_2]

Depremleri yaşamış

Barış Arduç’un, bir yanıyla hüzünlü bir hayat hikayesi var çünkü Gölcük ve Düzce depremlerini yaşayıp arkadaşlarını kaybetmiş. Fakat o, bunların onu daha çok olgunlaştırdığını düşünüyor.

Kasları sebepsiz değil

Barış Arduç’un kaslı ve muhteşem kıvrımlı vücuduna baktığımızda yutkunuyoruz ama o kaslar sebepsiz değil! Kürek çekiyor, koşuyor, yüzüyor ve dalgıçlık yapıyor. Spor yapmaya başlamak için harika bir örnek bizce!

baris-arduc-2

Uzun boylu ve ince

Ünlülerin kiloları ve boyları hakkında bilgi verdiğimiz haberimizde Barış Arduç’un boyunu yazmıştık ama gözden kaçıranlar için tekrar edelim: Barış Arduç 1.87 cm uzunluğunda ve 75 kilo ağırlığındadır.

Yıllardır dizilerde oynuyor

Barış Arduç’u son oynadığı dizide milyonlarca insan tanımış olsa da o yıllardır dizilerde oynuyor. “Pis Yedili, Dinle Sevgili, Bugünün Saraylısı, Benim İçin Üzülme” gibi yapımlarda yer alan oyuncu, asıl çıkışını Kiralık Aşk ile yaptı.

Oyunculuk eğitimi almış

Barış Arduç, ‘Ekol Drama’ isimli kurumda, oyunculuk eğitimi almış. Ancak, pek çok oyuncu gibi o da işinin asıl inceliklerini setlerde öğreniyor ve her bir bölümde daha iyi olduğunu izleyice kanıtlıyor.

elcin-sangu-banner

Komik kadınlardan hoşlanıyor

Barış Arduç, verdiği bir röportajda komik kadınlardan hoşlandığını, zaten Gupse Özay ile ilişkilerinin temelinde eğlence ve rahatça gülebilmek olduğunu söylüyor. Demek ki, erkekler de kendilerini güldürebilen kadınlardan hoşlanıyor. Dizideki partneri Elçin Sangu, canlandırdığı Defne karakteri çok komik örneğin.

Elçin Sangu hakkında gizli gerçekler için tıklayınız!

Çocukları çok seviyor

Barış Arduç’un sosyal medya hesaplarını incelediğimizde, çocuklarla çok fazla fotoğrafı olduğunu gördük. Yeğenleriyle çekilmiş fotoğraflarını sık sık paylaşan oyuncu, belki pek yakında baba olduğu müjdesini duyurur. (İkinci bir Barış daha iyi olur!)

[wp_ad_camp_2]

Terazi burcu erkeği

9 Ekim 1987 doğumlu oyuncu, Terazi burcu erkeği. Aşık olduğu kadını göklere çıkarma özelliğindeki Terazi burçları, tutkulu ve yüksek enerjilidir. Astrologumuz Neşe Erden ise bilgisini konuşturuyor: “Son derece kibar, zarif, şık ve büyülü bir havası olana Terazi erkeği övünmekten ve mağrur gözükmekten zevk duyar.” diyor.

Terazi burcu erkeğini etkilemenin yolları için tıklayınız!

Sosyal duyarlılığı var

Barış Arduç’un toplumsal olaylara duyarlılık gösteriyor, ulusal bayramları kutluyor, doğanın korunması için kampanyalara destek veriyor, doğal afetlerden zarar gören insanlara yardım için paylaşımlarda bulunuyor.

Barış Arduç ziyafeti çekelim!

Gupse Özay kusura bakmasın artık ama bir Barış Arduç ziyafeti çekmek hepimizin hakkıdır! J Aşağıdaki videoda Barış Arduç’un en yakışıklı hallerini görebilirsiniz. Bir de kendinize Türk kahvesi yapın, izlerken keyfiniz tam olsun!

https://www.youtube.com/watch?v=6O4onobaffQ