Hayatın koşturmacası içinde kendimizi, başarılarımızı, yeteneklerimizi unutabiliyoruz. Ancak, bazen küçük bir simge kim olduğumuzu, neleri başardığımızı hatırlamamıza yardım ediyor. Bileğimizde bir figür ya da boynumuzda bir kolye; kendimizi keşfetmemizi sağlıyor.

İlham veren koleksiyonları ile her sezon ilgiyle takip edilen Pandora, yeni sezonda mücevheri sadece stil ifadesi olarak değil, inandıkları şeylerin sembolü olarak takmaktan gurur duyan kadınlar için hazırladığı Pandora “DO” Kampanyası ile kadınları güçlerini keşfetmeye ve inandıklarına sadık kalmaya çağırıyor.

Güzel haber: Pandora, Türkiye’deki 16., İstanbul’daki 8. mağazasını 24 Mart 2017, Cumartesi günü Anadolu yakasının gözde alışveriş merkezlerinden Akasya’da hizmete sundu.

Bir güzel haber daha: Pandora Akasya mağazasının açılışına özel düzenlenen kampanya ile 31 Mart ve 1-2 Nisan tarihlerinde Akasya mağazasından 199 TL ve üzeri değerinde alışveriş yapan müşteriler seçili gümüş bilekliklere yarı fiyatına sahip olma fırsatı bulacak. Açılış kapsamında ayrıca 1 Nisan 2017, Cumartesi günü ünlü moda yazarı ve trendsetter Ece Sükan, PANDORA AKASYA mağazasında mücevher tutkunlarıyla buluşarak sezon trendleri hakkında bilgi verecek.

PANDORA Hakkında:

Yüksek kalitede, el işçiliği ile bitirilmiş mücevherleri ulaşılabilir fiyatlarla sunan dünyaca ünlü marka PANDORA; gerçek malzemelerden modern mücevherler tasarlıyor, üretiyor ve pazarlıyor. Kadınların bireyselliklerini kucaklamayı ve kişisel tarzlarına ilham vermeyi amaçlayan PANDORA’nın romantik ve feminen mücevherleri, hayatın unutulmaz anlarını yakalıyor. Geleneksel zanaatkarlıkla modern teknolojiyi birleştiren PANDORA’nın eşsiz ve detaylı tasarımları; 1.900’den fazla konsept mağaza dahil, yaklaşık 8.900 satış noktası aracılığıyla altı kıtada 100’den fazla ülkede satılıyor. 1982’de kurulan ve merkezi Danimarka, Kopenhag olan PANDORA’nın bünyesinde, dünya çapında 17.800’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Bu kişilerden 12.000’i ise şirketin mücevher ve takılarını ürettiği Tayland’daki Gemopolis’te çalışmaktadır. Kopenhag NASDAQ OMX borsasında halka açık olarak işlem gören PANDORA’nın 2015 yılı cirosu yaklaşık 2,2 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir.