19 Şubat – 29 Şubat

Hayal gücü oldukça yüksek, sevdiklerine karşı duyarlı, çatışmalardan rahatsızlık duyan, şifa gücü yüksek, insanlara sorunlarında yardımcı olabilen, duyarlı, acıma ve şefkat duygusu yüksek, pozitif düşünmeye çalışan, yaratıcı kabiliyetleri olan, yargılayıcı davranmayan, değişime açık, karmaşa içinde yönelimini kaybetmeden ilerleyebilen, negatif insanlardan etkilenebilen, derin tutkulara sahip, aşk ilişkilerinde verici ve cömert, oldukça romantik, hassas olan bir yapıları vardır.

1 Mart – 10 Mart

Duygularının farkında olan, bağımlılıklarına düşkün, kimi zaman değişken, sosyal hayatta çekici kimliğiyle ilgi uyandıran, mütevazi ve çok sevilen, ailesine düşkün, evini yuvasını önemseyen, aşkta tutkulu, güzel düşünen, kötülük bilmeyen ve kendine yapıldığında oldukça etkilenen, muazzam yeteneklere sahip, sezgileri güçlü, olacakları hissedebilen, karşı cins üzerinde duruşu, tavırları, fiziksel özellikleriyle oldukça beğenilen bir kişiliktir.

11 Mart – 20 Mart

Vizyon sahibi, her yerde başarılı olabilen, hayallerini gerçeğe dönüştürebilen, gücünü iyilik ve güzellikler adına yönlendirebilen, öngörüleri doğru çıkan, doğaüstü yetenekleri olan, yalnız kaldığında güçlenen, başkalarını kolaylıkla etkileyebilen, olumlu ve güçlü enerjilere sahip, kararlılık gösterdiği zamanlarda her işin üstesinden kolayca gelebilen, güçlü bir manyetizmaya sahip, gizlilikleri kolayca öğrenebilen, sırdaş bir yapıları vardır.

 

Kendinizi ve karşınızdaki insanların kişiliklerini kolayca çözmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz! Yüksek Topuklar ekibi olarak doğum tarihine göre kişilik özellikleri özel dosyası hazırladık. Doğum tarihi aralığını seçin, merak ettiklerini öğrenin!

 

Ocak  1-10-nisan  1-10-nisan  Ocak 
Ocak Ocak Ocak Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak