‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak sizlere, Balık burcunun aşk uyumu hakkında önemli bilgiler sunuyoruz.Hayalinizdeki ilişkiyi bulmak için astrolojinin gücünden yararlanın ve Balık burcuna en uygun burçları öğrenip hedefinizi belirleyin.

Koç ve Balık

Ateş ve su çoğunlukla zorlu bir ilişkidir. Su, ateşi söndürür. Önceleri karşıtlıkları birbirlerini çeker ama zamanla o destansı aşk, bir trajediye dönüşebilir. Koç’un zaman zaman oluşan kaba ve duyarsız tavrı, Balık için zor ve katlanılmazdır. Birbirlerinin kusurlarını kabul etmekte zorlanırlar. Düşük enerjili bir ilişkidir, iki kere düşünmek gerekir.

Boğa ve Balık

Su ve Toprak birbiriyle iyi anlaşır. Birbirlerini besler, ilişkileri sağlıklı büyür. Romantizm, mum ışığında yemek ve yanan şömine yanında keyifli sohbetler bu ikilinin vazgeçilmez parçası olmuştur. Aşk, seyahat ve duyguyu paylaşırlar. Ancak para konusunda ve harcama alışkanlıkları bakımından sorunlar yaşayabilirler. İstikrarlı, güvenli ve sıcak bir ilişki olacaktır.

İkizler ve Balık

Önceleri Hava ve Su birbirlerini çok çekici bulacaktır. Ortak noktalarda sohbetler edip, keyifli zaman geçirirler. İkizler eğlence, özgürlük ve heyecanı temsil eder. Balık ise yeni umutlarla dolu hayali bir dünyayı simgeler. Ancak İkizler ilişkide hafif ve geçicilik yaşarken, Balık olayı derinleştirir ve duygusal boyutta yaşar. Bir süre sonra ikisi için de bu ilişki sıkıntı verici olacaktır. Sevgi ve anlayışla, sabırla, büyük emekler vererek yürütülebilecek bir ilişki olabilir ancak.

Yengeç ve Balık

Duygusal, hassas ve sezgisel iki insanın, karanlık ve derin dünyalarda kurduğu bir ilişkidir. Eğer farklı noktalarda birbirlerini beslemeyi öğrenmezlerse, ilişki sıkıcı bir hale gelebilir. Bu iki burcun birlikteliği zaman zaman kasvetli bir yaşama dönüşse de, onların kendilerine uygun bir tarzları oluşabilir. Özünde birbirlerini anlayan bir çift olacaklardır.

Aslan ve Balık

Oldukça zorlayıcı bir ilişkidir. Birbirlerini anlamaları zor olan bu çift, zamanla birbirlerine dayanamaz hale gelirler. Her şeyin hakimi olmayı seven Aslan, Balık tavrını ve bakış açısını anlamakta zorlanır. Balık zaman zaman inzivaya çekilir ve Aslan bunu anlamakta zorlanır. Aslan yaşama karşı daha dünyevi bir tavır içindedir ancak Balık için manevi zenginlikler önemlidir. Onlar eğer sonsuz anlayışla birbirlerine bağlanmayacaklarsa, bu ilişkinin ömrü pek uzun sürmez.

Melek Tarotu

Başak ve Balık

Toprak ve Su kombinasyonu her zaman verimlidir. Cazibeleri yüksek ve ilişki heyecanla doludur. Ancak Balık, Başak’ın o eleştirel ve mükemmeliyetçi tavrından biraz rahatsızlık duyacaktır. Balık’ın tatlı dilli anlayışlı tavrı, Başak için şaşırtıcı olacaktır. Özünde iyi bir karışımdır, dünyevi görüşlerinin güç kazanmasıyla, Balık’ın endişelerinin biraz azalması sayesinde bu ilişki sağlıklı biçimde yürüyebilir.

Terazi ve Balık

Bu ikilinin enteresan bir ilişkileri olabilir. Sanat, el sanatları, partiler ve lüks bir yaşam bu ikilinin ortak noktalarını oluşturabilir. Her ikisi de ilişkide güvenlik ve denge arar. İletişim kanallarını açık tutarlarsa, aralarını da iyi tutarlar. Birbirlerinden doğru miktarlarda romantizm alırlar. Ancak birlikte yaşamaya başladıklarında ev yaşamlarında bazı sorunlarla karşılaşabilirler. Eğer doğru biçimde akıllarındakini paylaşabilirlerse, uzun süren bir ilişkileri olabilir.

Akrep ve Balık

Onlar egzotik ve erotik bir çift olacaklardır. Akrep tutkusu ile Balık’ı etkiler. Balık onun yaşam planına etki eder. Her ikisi de tam anlamıyla birbirlerini besledikleri için birlikte güçlenirler. Balık, Akrep’in kaba hayatına yumuşaklık, Akrep ise Balık’ın az bilinen hayallerini gerçekleştirmek için vime kazandıracaktır. Bu keyifli bir ilişkidir.

Yay ve Balık

Bu ikilinin arasındaki uyum biraz zor gelişir. Yay için Balık’ın o derin duygularını anlamak pek mümkün olmayacaktır. Onun derin hendeklerinden atlamak Yay için pek mümkün değildir. Yay, hayatında pek çok defa düşmüş ve tekrar aynı yerden geçerek yürümüştür. Balık’ın bunu anlaması mümkün değildir. İyi arkadaş olurlar ancak konu bir ilişki yaşamak olduğunda bu trajediye dönüşebilir.

Oğlak ve Balık

Dışarıdan baktığınızda onların arasındaki uyumu görebilirsiniz. Birbirlerine gizli bir hayranlıkları vardır. Oğlak, Balık için rehber olacak ve onun karmik hakkını verecektir. Oğlak, Balık’tan gördüğü ilgi ve duyarlılığı sevecektir. İkisinde de gri ve karamsar bir ruh vardır. Birbirleri için uygundurlar. Bu ikili birlikte dünyayı yıkabilecek güce sahiplerdir. Birbirlerinin olumsuz özelliklerine yoğunlaşmazlarsa, muhteşem bir ilişki yaşayabilirler.

Kova ve Balık

Hiçbir zaman sıkıcı olmayacak, enerjisi yüksek bir ilişkidir. Bu ikili bu ilişkiyi isterlerse büyük bir heyecanla sürdürebilirler. Bu ilişkide sorun Kova’dan çıkar. O Balık tarafından zincirlendiğini hisseder. Bu bir bakıma doğrudur. Ancak bu biraz da şımarık ve eksantrik Kova için iyidir. Balık için huzurlu bir ev önemlidir. Kova içinse sürekli sorgulanacak bir hayat vardır. Çelişebilirler ancak geçinmeye niyetlilerse Kova ve Balık iyi bir ikili olacaklardır.

Balık ve Balık

Eğer bu dünyada bir Balık insanını anlayacak biri varsa, o da başka bir Balık’tır. Gerçi çoğu kendini anlayamaz. Her ikisi de eksantrik bir psişik yeteneğe sahiplerdir. Bu yüzden hassas ve alıngandırlar. Yaratıcılıkları birlikte oldukça büyür ve zenginleşir. Onların tek sorunu birlikte özelliklerinin ikiye katlanmasıdır. Kendi hataları ve zayıflıklarıyla birbirlerini boğabilirler.  Ancak iyi bir çift olmak isterlerse, orası yaratıcılığın evi olacaktır.

Balık burcunun aşk uyumu hakkında bilgi sahibi oldunuz.

Balık burcunun anlaştığı burçlar

Balık burcu kadını yıldıznamesi

Balık burcu erkeği yıldıznamesi