Balık burcunun anlaştığı burçlar

19 Şubat-20 Mart tarihleri arasında doğanlar Balık burcundadır. Siz ya da sevgili adayınız Balık burcundaysa; astrolojinin bilgilendirici özelliğinden faydalanıp hangi burçlarla daha iyi anlaştığınızı öğrenebilirsiniz. İşte, Balık burcunun diğer burçlarla olan uyumu!

Koç ve Balık burcu anlaşır mı?

Koç’un sade dünyası Balık’a çok ters gelebilir. O, dans eder gibi bir hayat düşlerken, sert ve ketum bir dünya ile karşı karşıya gelmiştir. Üstelik Koç, üzülüp ağladığı zaman ona mendil uzatacak bir insan değildir. İkisi de birbirlerinin dünyalarını tüm iyi niyetlerine rağmen anlayamazlar. Koç’un hareketli yapısına bir Balık’ın eşlik etmesi mümkün değildir. Tüm iyi niyetlerine rağmen bu evliliğin ömür boyu sürmesi imkansızdır.

Boğa ve Balık burcu anlaşır mı?

Başlangıçta her şey normaldir. Her şey olması gerektiği kadardır. Bilinen görevler paylaşılmıştır. Herkes kendince sorumluluğuna sahip çıkar. Renksiz, kokusuz ve tartışmasız bir evliliktir. Ancak uzun vade toksin oluşturur, birbirlerine karşı nedensiz reaksiyonlar göstermeye başlarlar. İmkansız olan bir şeyi neden başlattıklarını onlar da bilemez. Kafalarında binlerce soru işareti içinde birbirlerine “hoşçakal” derken, Balık’ın gözyaşları Boğa’yı yolundan döndüremez.

İkizler ve Balık burcu anlaşır mı?

Balık’ın pırıltısı başlangıçta İkizler’e ilginç gelebilir. Meraklı İkizler hep arayış içindedir. Bir gün oltasına garip bir Balık takılır. Ona ayıracak zamanı yoktur. Her şeye rağmen onunla hoş vakit geçirir. İkizler bir dünya insanıdır. Balık ise kendi mistik dünyasının bir aşk kahramanıdır. Balık istediği kadar çaba göstersin, İkizler’i istediği gibi yönlendiremez. Ne yaparsa yapsın, İkizler çoktan yol hazırlıklarına başlamıştır.

Yengeç ve Balık burcu anlaşır mı?

Tanıdık denizlerin usta yüzücüleri, karşılaştıkları anda hiç yabancılık çekmezler. Onlar birer sualtı kahramanıdırlar. Konuşmadan anlaşır, yıldırım hızıyla birbirlerine çekildiklerini hissederler. Başkalarının dünyaları onlara yabancıdır. Artık özledikleri aşka kavuşmuşlardır. Her konuda müthiş anlaşan bu çiftin mutlulukları, seyredilecek bir film gibidir. Kıskançlık krizleri dışında her şey mükemmel gider.

Aslan ve Balık burcu anlaşır mı?

Balık’ın pırıltısı, Aslan’ın ışıltısı ile birleşir. Muhteşem bir dekor, mükemmel bir oyun… Ancak her oyunun bir sonu vardır. Işıklar söner ve perde kapanır. Geriye güzel bir senaryo ve hep sahnede görmek istediğimiz kahramanlar kalır. Bu aşkın bitmesi gerekir ve inanın hatırlanması, yaşanmasından daha güzel olacaktır.

Başak ve Balık burcu anlaşır mı?

Başak’ın bilinçli olarak Balık’a aşık olması imkansız gibi bir şeydir. Ters koordinatların insanlarıdırlar. Balık, dünyaya anne ve baba olmak için gelmiştir. Duygusallığını yüksek dozlarda kullanır. Başak ise iş dünyasının önemli kişisi olmaya kurgulanmıştır. Sonuç her ikisi için de hayal kırıklığıdır. Her şey bir gün tarihe karışacaktır.

Terazi ve Balık burcu anlaşır mı?

İkisi de dünyaya aşkı tanımak için gelmiştir. Birlikte aşkın her türlüsünü yaşarlar. Gözyaşları, vedalar, kavuşmalar ve romantizm bu filmde fazlasıyla yer alır. Bu beraberliğe kendilerini öylesine kaptırırlar ki, yaşamda başka insanların da olduğunu keşfettiklerinde artık çok geçtir. Duyguların paylaşıldığı bu evlilikte, beklenen gelişme istenen sonucu vermeyecektir.

Akrep ve Balık burcu anlaşır mı?

İkisinin de dünyası çok farklıdır ve farklılığı da birbirlerinde keşfederler. Yalnız bu evlilikte gözyaşı mutluluktan daha fazladır. Akrep‘in sert çıkışlarından, Balık bol bol nasibini alır. Biraz da cinsel ağırlıklı olan bu ilişkiye, kıskançlık duygularının katılması ile aşkın tüm öğeleri tamamlanır. Ömür boyu inişli çıkışlı yaşanacak bu evlilikte kimin haklı çıktığı önemli değildir. Gerçek olan tek şey konuşacak ve tartışacak çok zamanları olacaktır.

Yay ve Balık burcu anlaşır mı?

Balık’ın aşırı duygusallığı Yay’a çok garip gelir. Duygudan çok akıl ve mantık insanı olan Yay, hayatı dramatize etmeden devam etmek ister. Balık’ın bağımlılığı, Yay’a gereksiz bir sorumluluk gibi gelir. Zaten hayatın içinde gereğinden fazla dert vardır. Bir gün her şeyin mükemmel olacağına inanan Balık için zor bir süreç başlar.

Oğlak ve Balık burcu anlaşır mı?

İdeal bir çifttir. Herkes kendi görevinden memnundur. Oğlak, yaşamını iş hayatına göre kurgulamıştır. Maddesel konular hayatının bir parçasıdır. Amacı başarılı olmak, kendini kanıtlamaktır. Balık’ın ise buna hiç itirazı yoktur. Aradığı tek şey güvendir ve Oğlak bu güveni ona en iyi şekilde sağlar. Bu evlilikte her şey yolundadır. Duygular farklı bile olsa gittikleri yol aynıdır. Bu evliliği ikisi de benimser. Yıllar geçtikçe daha anlamlı bir aşk olacaktır.

Kova ve Balık burcu anlaşır mı?

Fiziksel çekim haricinde fazla ortak yönleri yoktur. Başlangıçta Kova’nın yardımseverliği Balık’ın hoşuna gidebilir. Sonradan herkes kendi yaşamına çekildiğinde, evliliğin sıradanlığı ortaya çıkacak, ilişki cazibesini kaybedecektir. Özgürlükçü Kova’yı, Balık’ın derin aşkı bile yolundan döndüremeyecektir.

Balık ve Balık burcu anlaşır mı?

Kendi duygusal denizlerinde boğulmadan yaşamayı öğrenmek zorundadırlar. Zaten başka şansları da yoktur. Birbirlerinin dünyasını en iyi anlayan yine kendileridir. Yaşamı zorlaştırmak yerine, kolaylaştırmayı tercih etmelidirler. Uzun zaman diliminde ortak paydaları en iyi şekilde bulacaklardır. Kıskançlıkla paylaşım birlikte güzel bir kombinasyon oluşturacak ve aşklarını patolojik yapmazlarsa her şey güzel olacaktır. Her şeyi ile yoğun ve derin bir evlilik olacaktır.

Balık burcunun anlaştığı burçları öğrendiniz.

31 Yorum

 1. off içim şişti balık olacağına öl daha iyi yaww gidip kendimi bir denize atayım en iyisi

 2. Balik burcundanim …. Ama ikizlerle cok hemde cok iyi anlasiyorum yukarda yazilanin tam tersine……… Yaylada anlasiyorum cok iyi ….. Balik burcu bütün burclarla anlasir baska sayfada öyle okumustum

 3. Ben balık eşimde yengeç aynı yazılanlar gibiyiz cok mutluyuz cok iyi anlaşıyoruz vede cok kiskanciz:):):)

 4. Benim sevdigim kisi koc burcu ama bn sevdigim kisiyle cok ii anlasiom bzen birbirimizi anlamiyoruz ama yinade birbirimizi cok seviyoruz ama bunu birbirimize soyleyemioruz. …………..:(:(;:(:(

 5. ben balık burcuyum sevdiğim çocuk terazi anlamadım anlaşabilir miyiz anlaşamazmıyız ? şuanda aramız çok kötü ama daha 11 yaşındayım 😀 oda 11 yaşında anlaşabilir miyiz anlamadım yardımcı olabilir misiniz ?

 6. balık burcu olmaktan nefret ediyorum balık burcu olacama ölürüm daha iyi ya iikizler olmak istiyorumm oda bişey değil yükselenim başak öfff öfff

 7. Ben balik burcuyum ..cok duygusalim .samimi olmayi severim ayni zamanda cok sert ve karasizim ..cok kimseyle.uyusamiyorum

 8. Ben balik burcuyum ..cok duygusalim .samimi olmayi severim ayni zamanda cok sert ve karasizim ..cok kimseyle.uyusamiyorum

 9. Ben de balık burcuyum sevdiğim çocuk ise Akrep burcu yanii ne bileyim iyi gibi gözüküyor 😀 İnşallah aramız olur 😀

 10. Öncelikle Bi balık burcu olarak hepimiz çok şanslıyız 😀 ama şöylede Bi gerçek var ki balık burcu kadar hassas kırılgan Bi burç yokk ve kesinlikle balık ve aslan burcu anlaşamaz arkadaşlar

 11. ben akrep burcuyum akreplere sevgiyi cok gosterisen kacar az gösterisende kacr birgun yaklas bir gunde uzaklas inan bana peşinden kosar sevdimi kopmaz ama caktırmaz 🙂

Yorum Yapın