Balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Astrolog Neşe, Balık burcu erkeğinin özelliklerini ve hoşlandığı kadın türleri hakkında bilgiler sunuyor. Eğer, Balık burcu erkeğini etkilemenin yollarını öğrenmek istiyorsanız; özel haberimiz tam size göre!

  • Balık erkeği kadınlarda neye dikkat eder?

Balık erkeğinin sadece sevgilisi olmanız yetmez, onun en iyi arkadaşı olmalısınız. Sevecen ve duyarlı bir iletişiminizin olduğu bu adamla aşk yaşamanın yolu, onun en yakını olmaktır.

Balık burcu erkeği doğası gereği jestler yapar ve duygularını romantik biçimde ifade eder. Bu romantizm karşısında duygularınızı net biçimde göstermelisiniz.

Balık erkekleri eleştirilmeyi sevmezler. Onun size hem zevk vermesini, hem ruhunuzu okşamasını istiyorsanız, onunla negatif konular konuşmaktan ve özellikle eleştirmekten kaçının.

  • Balık erkeği cinsellikte nelerden hoşlanır?

Onların ruhlarında kadınsı bir zarafet vardır. Balık erkekleri birlikte olacakları kadınlarda benzer zarifliği ve asaleti ararlar. Onlar sadece sevişmek için sevişmezler. Onlar için önemli olan bedenlerini ve ruhlarını birleştirebilecekleri o doğru kadını bulmaktır.

O nazik ve şefkatli bir adamdır. Ona anlayışlı davranıp, siz de aynı nezakete sahip olursanız, yatak odasında size karşı daha açık davranacaktır.

Balık erkekleri cömerttir. Yatak odasında yaptıklarını takdir et ve teşekkür et, o bundan büyük keyif alacaktır.

Onunla sevişmenin başlangıcı dokunmaktır. Ancak ona dokunmadan önce, bedenine olan özgüveninin yüksek olduğuna emin olun.

Balık erkeği bir ayak fetişisti olabilir. O boyutta değilse bile ayaklarınızla ilgili okşamalarda ve öpüşlerde bulunabilir. Siz de onun ayaklarını okşayıp, masaj yaparak seksi başlatabilirsiniz. Ayakları en hassas yeridir.

  • Balık burcu erkeği nelerden etkilenir?

Eğer ona bir sürpriz yapmak istiyorsanız, şiir ve müzikle onu romantik bir havaya sokabilirsiniz. Duyguların erkeği, romantik durumlardan etkilenir.

Beden dili size bu ipucunu verecektir. Size gerçekten güvenene kadar tüm bedenini size göstermekten ve keşfetmenizden kaçınacaktır.

erkekler

Yorum Yapın

vestel