Balık burcu kadını özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, yıldıznamesini hemen okuyabilirsiniz. Nelerden hoşlanır, Balık burcu kadını hayatta nelere önem verir gibi konularda tüm detaylar Balık burcu kadını yıldıznamesinde var!

Balık kadınının genel özellikleri

Yüzünün herhangi bir yerinde bir beni vardır. Safra kesesi iltihabı ve sinir bozukluğu gibi hastalıkları çekme ihtimalleri yüksektir. Özellikle bahar aylarında soğuk havalara dikkat etmelidirler. En büyük idealleri rahat etmek olan balık burcu kadınlarının, yıldızname bakımı ön görüsüne göre, otuz yaşından sonra kısmetleri açılır. Uğurlu ayları olan martın ortalarında karşılarına çıkabilecek, talibine karşı tedbirli davranmalıdırlar. Talibinin ettiği tekliflere dikkatli cevap verip iyice düşünmelidirler.

Söz konusu erkekler olduğunda çok fazla dikkatli olmalıdırlar. Çünkü aralarında kendini sevenler olduğu kadar, düşmanlık besleyen ve kıskananlar da vardır. Düşmanları genellikle yakın akrabaları ve erkeklerdir. Aynı zamanda ikizler burcu olan kişiler en büyük düşmanları arasındadırlar. Onlara çok dikkat etmelidirler. Buna karşın da, boğa burcu insanları, kendisi için mükemmel dostturlar.

Onlarla daima iyi geçinmeli ve dostluklarına güvenmelidirler. Yıldızname kitabı balık burçlu kadınların, aşk hayatında haziran ve ocak ayında şanslı olduğunu belirtir. Yıldızname bakımı balık burçlu bayanların kardeşlerinden fayda göreceğini söyler. Kardeşleri kendisini çok sever ve her fırsatta onunla muhabbet edip konuşmak için fırsat kollarlar. Aynı zamanda babasında kendisinin hep iyiliğini düşünür. Kendisine fayda sağlamak için elinden gelen çabayı harcar.

Balık kadınının aile hayatı

Balık kadını yıldızname bakımı balık burçlu kadınlarının çok sayıda çocuğunun olacağını, bu çocuklar arasından erkek evlatlarının kızlara oranla daha çok kendisine bağlı olacağını ve onlardan hayır göreceğini ön görür. Yıldızname bakma sonucu balık çıkan kadınların anne ve babaları kendilerini çok sever. Akrabalarının bir kısmı kendisine saygı duyar ve hürmet ederler. Yıldızname kitabı balık burcu kadınının, her gittiği yerde sevgi ile karşılaştığını söyler. Sempatik yapısı sayesinde herkese kendini kolayca sevdirir.

Bu burçlar sevilen insanlar oldukları için, son derece geniş bir sosyal çevreye sahip olurlar. Yıldızname kitabına göre, dara düştüğünde bir tanıdığı ona yardım edecek ve işlerini düzeltecektir.

Melek Tarotu

Balık kadını sıkıntıya gelemez

Yıldızname bakımına göre 5-6-12-20-24-37-40 yaşlarında ölüm tehlikesi olan olaylar geçirecektir. Bunları atlatırsa 80 yıl yaşayabilir. Kendisini sıkıntıdan dertten tasadan ve kötülüklerden mutlaka korumalıdır. Kazandığı malı kaybederek bir süre fakirlik ve yoksulluk içinde kalabilirse de, sonra işleri düzelir. Eski mal ve itibarını kısa sürede kazanır. Uğurlu günü Perşembe, ayı marttır. Önemli bir işi olduğunda bu zamanlara denk gelmesi işinin daha kolay hallolmasını sağlar. Cumartesi ve pazartesi günleri ile Çarşamba geceleri onun için yararsızdır. Bu günlerde hastalanmamaya dikkat etmelidir. Temizliğine önem vermeli ve imkanı varsa sık sık hamama gitmelidir.

Yılda bir kez kan aldırması onun için iyi gelir. Balık kadınının yıldızname kitabına göre, kış aylarında ve salı günü doğuya yapacağı kara yolculuğu işlerinin açılmasına ve genişlemesine öncülük eder.

Yaz aylarının bunaltıcı sıcağında yolculuk yapmaktan kaçınmalıdır. Zira kendileri sıkıntıya hiç gelemez. Eski yıldızname kayıtları elbiseleri için yeşil, mavi, açık renkli olanları tavsiye eder. Bu renkler onu açar, güzel ve şirin gösterir. Yüzük seçiminde yeşil zümrüt taşlı yüzük takmalıdır. En kötü huyları boşboğazlıktır. Hep dünyayı dolaşmayı arzular ve bunun olabildiğince rahat olmasını isterler. Zambak ve limon kokuları rahatlamasını sağlar ve bir sayı seçmesi gerektiğinde 4 rakamını seçmelidir. 4 onlar için uğurludur.

Balık burcu kadını yıldıznamesini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

Balık burcunun anlaştığı burçlar

Balık burcu ünlüleri

Balık burcunun aşk uyumu