Kendinizi daha iyi tanımak veya Balık burcu kadınıyla etkili iletişim kurmak için astrolojinin rehberlik gücünden faydalanın! Sizler için Balık burcu kadını özelliklerini anlatıyor; Balık burcu hakkında merak edilen konulara değiniyoruz. Hemen, özel haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz.

Balık kadını ailesine ve dostlarına düşkündür

Balık burcu kadınları iş hayatını sevmez ve mecbur kalmadıkça çalışmazlar. Onların ideali evlerinin sultanı olmaktır. Müşfik, merhametli, iyi niyetlidirler. Bilim ve sanata çok da kıymet vermezler, daha doğrusu onlarsız da yaşayabilirler. Ailelerine ve dostlarına bağlı olurlar.     

Aşk onun için her şeydir

Sevdiği erkeğe bağlandığı zaman, Balık kadını için dünyada o erkekten üstün ve değerli biri kalmaz. Bütün kalbiyle bağlanır ve sevdiğinin her istediğini yapar, onun her arzusunu yerine getirmeye çalışır. Bu kadın aşk için yaşar, sevip sevilmediği zaman durgun, üzgün ve karamsar bir görünüm sergiler. Aşık olduğundaysa cazibesi iki kat artar, gözleri parlamaya, konuşmasıyla, yürüyüşüyle, hareketleri inanılmaz bir kendine güven sergilemeye başlar.

Balık burcu kadını çok kıskançtır

Balık kadını, sadece sevdiğini değil kendisinden üstün olanları ya da kendisinin sahip olmadıklarına sahip olanları da kıskanır. Aslında oldukça kendini beğenmiştir. Çevresindeki bütün kadınlardan daha üstün olduğuna inanır ve bu yüzden onların kendisinden daha çok şeylerinin olmasına dayanamaz. Dünyanın en sevilecek kişisi kendisidir ona kalırsa. Tabii aşık olduğu zaman kıskançlığı iyice şiddetlenir. O zaman sevgilisini neredeyse dişi sinekten bile kıskanacak hale gelir. Ama dedik ya, tuhaf bir kendine güveni de vardır bu kadının, o yüzden gerçekten istediği zaman bir erkeği ne yapıp edip elde etmesini bilir.

Balık kadınını baştan çıkarmanın yolları

Dedik ya, bu kadının mistik özellikleri vardır, yürüyen bir şiir gibidir adeta ve aynı zamanda yaratıcı bir ruhtur. Kelimelerle değil ama tavırları ve jestleriyle ruhunda olup biten bütün fırtınaları ifade eder. Dansa, şiire, sanata düşkündür. Duygularına ve sezgilerine güvenir ve vücut dilini mükemmel okuyabilir. Dolayısıyla ona ne söylemek istiyorsanız açıkça söyleyin, sakın ola ki diğer kadınlarda işe yarayacağına inandığınız erkeksi numaralar yapmaya kalkışmayın. Aksi takdirde yalan söylediğinizi veya rol yaptığınızı anlar ve hemen sizden uzaklaşır. Yine de şahane bir özelliği vardır bu kadının. Erkeğini öyle sever, ona Öyle iyi bakar, öyle çok gönlünü okşar ki bir süre sonra zaten isteseniz de içinizden ona yalan söylemek gelmez.

Balık burcu kadınına ne hediye alınır?

Akvaryum şahane bir hediye olur. Deniz kabuklarından yapılmış süs eşyaları çok hoşuna gidecektir. Güzel bir kutu çikolataya bayılır. Deniz kıyısında, mum ışığında hoş bir yemek de çok hoşuna gidecektir. Ne yaparsanız yapın, duygusallığına hitap edin, bir de fotoğraf makinesine çok sevinir.

Balık burcu kadını nelerden hoşlanır?

Ona her zaman hoş sözler söyleyin. Yalan da olsa hoşuna gider. Romantik yemekler, kırmızı güller, çikolatalar, renkli hafta sonları da tam ona göredir.

Minik bir ipucu: İlk tanıştığınızda kullandığınız parfümün aynısını kullanın. Koku uzmanları tam olarak bunu açıklayamasalar da, kokuların çok kuvvetli hatırlatıcı Özellik taşıdığını söylüyorlar.

Güzellik hakkında ipuçları

Siz güzel saçlarınızla gururlanıyorsunuz. O halde birkaç tavsiyemiz var: Bir cam şişeyi suyla doldurun. İçine birkaç damla bitkisel yağ, sözgelişi manolya yağı katın. Suyu, kuru saçlarınızın üzerine serpiştirin. Saçlarınızın mis gibi kokması için, Hindistanlı kadınların sıkça kullandıkları gül ya da lavanta yağını da önerebiliriz. Cildinizin bakımına gelince… İki yemek kaşığı öğütülmüş bademi birer tatlı kaşığı gül suyu ve badem yağıyla karıştırın. Karışımı üzerine süt ilave ederek krema kıvamına getirin. Sonra bunu bir peeling maddesi olarak kullanın. Yani hafif dairesel hareketlerle cildinize bir iki dakika kadar yedirin. Şimdi durulayabilirsiniz.

Balık burcu kadını özelliklerini öğrendiniz. Burçlar hakkında diğer yazılarımızı okuyun:

Burçlar ve genel özellikleri

Burçlara göre ilk buluşma sırları

Burçlara göre kişilik bozuklukları