Astrolog Neşe, Balık burcu erkeğini etkilemeniz için sırlar paylaşıyor. Astrolojinin rehberlik gücünden faydalanıp Balık burcu erkeği nasıl kadınlar hoşlanır, öğrenebilirsiniz.

Balık burcu erkeği özelliklerini anlatıyor

Ayrıca, flört aşamasında olan ilişkinizi daha sürekli ve ciddiyete dönüştürmek için ipuçlarından yararlanabilirsiniz. Hazır mısınız, Balık burcu erkeğinin gizli dünyasını keşfediyoruz!

1. Balık erkeği kadınlarda neye dikkat eder?

Balık burcu erkeği yakınlıktan hoşlanır

Balık erkeğinin sadece sevgilisi olmanız yetmez, onun en iyi arkadaşı olmalısınız. Sevecen ve duyarlı bir iletişiminizin olduğu bu adamla aşk yaşamanın yolu, onun en yakını olmaktır.

2. Balık erkeği bir kadında nelerden etkilenir?

Romantizm seviyorsanız, tam size göre!

Eğer ona bir sürpriz yapmak istiyorsanız, şiir ve müzikle onu romantik bir havaya sokabilirsiniz. Duyguların erkeği, romantik durumlardan etkilenir.

3. Bir kadından hoşlandığını nasıl belli eder?

Balık burcu erkeği
Sizden hoşlandığını anlayabilirsiniz

Balık burcu erkeği doğası gereği jestler yapar ve duygularını romantik biçimde ifade eder. Bu romantizm karşısında duygularınızı net biçimde göstermelisiniz.

4. Balık erkeği cinsellikte nelerden hoşlanır?

Astroloji
Ruhunun inceliklerini fark etmelisiniz

Onların ruhlarında kadınsı bir zarafet vardır. Balık erkekleri birlikte olacakları kadınlarda benzer zarifliği ve asaleti ararlar. Onlar sadece sevişmek için sevişmezler. Onlar için önemli olan bedenlerini ve ruhlarını birleştirebilecekleri o doğru kadını bulmaktır.

O nazik ve şefkatli bir adamdır. Ona anlayışlı davranıp, siz de aynı nezakete sahip olursanız, yatak odasında size karşı daha açık davranacaktır.

5. Balık erkeği gerçekten hassas mıdır?

Balık erkeği
Karşınızda gerçekten hassas bir erkek vardır.

Evet, Balık burcu erkeği hassas ve duygusal olabilir. Bu yüzden zamana ve sabra ihtiyacınız var. Ama merak etmeyin: Beden dili size bu ipucunu verecektir. Size gerçekten güvenene kadar tüm bedenini size göstermekten ve keşfetmenizden kaçınacaktır.

6. Ona karşı nelere dikkat etmek gerekir?

Astrolog
Balık burcu erkeği eleştirilmek istemez.

Balık erkekleri eleştirilmeyi sevmezler. Onun size hem zevk vermesini, hem ruhunuzu okşamasını istiyorsanız, onunla negatif konular konuşmaktan ve özellikle eleştirmekten kaçının.

7. Balık burcu erkeğinin cinsellik sırları var mı?

Kadın ve erkek romantik ilişki
Evet onun da sırları vardır

Balık erkeği bir ayak fetişisti olabilir. O boyutta değilse bile ayaklarınızla ilgili okşamalarda ve öpüşlerde bulunabilir. Siz de onun ayaklarını okşayıp, masaj yaparak seksi başlatabilirsiniz. Ayakları en hassas yeridir.

Balık erkekleri cömerttir. Yatak odasında yaptıklarını takdir et ve teşekkür et, o bundan büyük keyif alacaktır. Onunla sevişmenin başlangıcı dokunmaktır. Ancak ona dokunmadan önce, bedenine olan özgüveninin yüksek olduğuna emin olun.