taylor-swift-saclari

Saçlarınızın daha bakımlı ve çekici görünmesi için pratik önerilerimiz var! Hayatı kolaylaştıran güzellik sırlarını uygulayın, hem kendinizden hem çevrenizden beğeni toplayın! İşte, bakımlı saçlar için 12 pratik yöntem!

Mükemmel bir at kuyruğu yapmak için saçı toplamadan önce saç diplerine sprey sıkmalısınız.

Eğer saçınızı yukarıdan topluyorsanız kuaförünüze saçınıza yapacağı röfleleri saçınızın alt kısmına uygulamasını söyleyin. Bu şekilde at kuyruğunuz bir ışıltı kazanacaktır.

Mükemmel bir röfleye sahip olmak için kuaförünüze aynı renk grubunun değişik tonlarını kullanmasını söyleyin. Böylece saçlarınız derinlik kazanır.

Saçlarınızı kuruturken dipten dışa doğru ters bir şekilde taradığınız takdirde saçlarınız daha dolgun bir görünüm kazanacaktır.

Kuru olan saça şekil vermek için saçınızı öne atıp, saç diplerine sprey sıkın. Böylece saçlarınızı geri attığınız zaman hoş bir form oluştuğunu göreceksiniz.

Gece çıkmadan önce saçınıza parlaklık kazandırmak için bir allık fırçası yardımıyla far veya allığınızı saçınıza sürün.

Saçlarınızın iki dakikada daha dolgun ve temiz görünmesini istiyorsanız, kuru şampuan kullanın.

Saçlarınızı yıkarken şampuanı sadece diplere, kremi ise uçlara sürün, bu saçınızın kurumasını engelleyecektir.

Saçınızdaki düzgün olmayan dalgaları forma sokmak için nemli olan saçınıza düzleştirici serum uygulayın. Daha sonra, bir parmak genişliğinde birer tutam saçı dolayıp kendiliğinden kurumaya bırakın, son olarak bukleleri yumuşak bir şekilde elinizle ayırın.

Saçınızı düz veya hafif dalgalı bir biçime sokmak için kuruturken fırça kullanmayın.

Saçınızı forma sokmanın en kolay yolu saçınız nemliyken silikon içeren bir serum uygulamaktır.

Saçlarınıza seksi bir görünüm kazandırmak istiyorsanız bir parça köpüğü iki avucunuza alıp, parmaklarınız tarak görevi görecek şekilde yukarıdan aşağıya doğru tarayın.