Modanın e-ticaretteki adresi Morhipo.com, müşterilerine Babalar Günü’ne özel son moda kıyafetlerin yanı sıra yaratıcı ve eğlenceli pek çok hediye seçeneği sunuyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da babaların en çok sevineceği hediyeler Morhipo’da yer alıyor!

Moda dünyasında yeni trendlere imza atan, yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bir arada sunarak güvenli alışverişin vazgeçilmez adresi olan Morhipo, 16 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü’ne özel pek çok hediye alternatifi sunuyor. Üstelik Axess, CardFinans ve HSBC Advantage’a özel 400 TL alışverişe 100 TL indirim ve 9 taksit fırsatı da bulunuyor.

Her zaman her yerde şık görünmeyi seven babalar için en doğru adres olan Morhipo’da yazlık gömlekler, 49.90 TL’den başlayan fiyatlarla hem şık hem rahat tişörtler ve serin yaz akşamları için cool ceketlerin yanı sıra en şık ayakkabılar, hem konforlu hem stil sahibi sneakerlar ve babaların tatil ihtiyaçları için mayodan bavula kadar pek çok ürün yer alıyor. Ayrıca zamanı yöneten babalar için yıllar boyu kullanılacak saatler ve yaza uygun parfümler de yine gözde hediye seçenekleri arasında bulunuyor.

Babasını şaşırtmak isteyenlere özel seçenekler

Bu sene babasını farklı bir hediyeyle şaşırtmak isteyenler için de modanın e-ticaretteki adresi oldukça güzel seçenekler sunuyor. Ekonomiden iş dünyasına, kişisel gelişimden en yeni romanlara kadar geniş bir kitap seçkisi Morhipo’nun önerileri arasında bulunuyor. Büyümeyen babalar için drone gibi yaratıcı ve eğlenceli seçenekler, hoparlör ve kulaklıklar da düşünülebilir. Son olarak babalarının atacağı en özel imzalar, alacakları en özel notlar için Lamy dolmakalemler ve kalem setleri de seçebileceğiniz hediyeler arasında yer alıyor.


Son dakikacılara büyük kolaylık

“Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışıyla müşterilerine güvenli, hızlı ve kolay alışveriş keyfini yaşatan Morhipo, Babalar Günü hediyesini son dakikaya bırakanlara çok özel bir avantaj sunuyor. 11 – 14 Haziran tarihleri arasında hızlı gönderi ürünlerinden alışveriş yapanlar, Hepsiexpress ile ücretsiz aynı gün ve ertesi gün randevulu teslimat fırsatını yakalıyor.