California Cevizi
California Cevizi

Ayşe Tolga İyi Yaşam yenilendi!

ayse-tolga-2

İyi yaşam denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Ayşe Tolga, bilgi ve deneyimlerini “Ayşe Tolga İyi Yaşam” isimli web sitesinde paylaşıyor. Güzel haber: haberlerinden tasarımına, teknolojisinden görsellerine kadar web sitesi tamamen yenilendi!

Sağlıklı yaşam, şifa metodları, güzellik ve spora kadar tüm iyi yaşam noktalarının aydınlatıcı makalelerin yanı sıra seyahat, otomotiv ve teknoloji gibi yeni kategorilerle kadın tüketiciye yeni ufukla açacak bilgilerin paylaşıldığı web sitesinde, Ayşe Tolga’nın 8 Haftada Değişim projesi gibi aktif tüm projeleriyle ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı yeni kategoriyi de ziyaretçilere sunuyor.

Sitenin yeni versiyonu, tasarlandığı teknoloji sayesinde mobil cihazlar için özel bir yazılım gereksinimini ortadan kaldırıyor. Tüm cihazlarda boyutu otomatik olarak algılayıp sayfanın ekran sınırları içinde olabilecek en iyi şekilde görüntülenmesini sağlıyor ve siteyi kullanıcı dostu kılıyor.

Şimdi hemen aşağıdaki görsele tıklayıp web sitesini ziyaret edebilir, sizi iyi gelecek haberler okuyabilirsiniz 🙂

ayse-tolga-1

Görsel diliyle de dikkat çeken yeni web sitesinde, tüm içerik bilgilerine en kolay şekilde ulaşılmasına imkan tanıyor. Yeni site, daha modern görünümünün yanı sıra yenilikçi navigasyon yapısı ile ziyaretçilerin en çok etkileşime geçeceği sayfalara erişim, sayfalar arası geçiş ve aranan sayfalara ulaşımı kolaylaştırıyor.

Ayşe Tolga Hakkında

9 Haziran 1973 doğumlu olan Ayşe Tolga, 1994 senesinden beri ekranlardan tanıdığımız bir yüz. Oyunculuk ve sunuculuk kariyerinin yanı sıra 2004’den beri beslenme sistemleri ve detox, masaj ve vücut terapileri üzerine eğitimlerle başladığı serüvenine Bangkok da SPA kurulumu ve yöneticiliği, Londra’da klinik aromaterapi, Provence’da parfümcülük eğitimleriyle ilgi alanlarını zenginleştirmiştir.

Cilt ve vücut bakımı konusunda da eğitim alarak uzman estetisyen olan Ayşe, gazete, dergi ve dijitaldeki yazılarıyla , AVM söyleşileri, atölye çalışmaları ve TV programlarına konuşmacı olarak katılarak sağlıklı yaşam, şifa metodları, güzellik ve estetikle ilgili bilgilerini paylaşmaktadır. Youtube’da bulunan kanalında temiz beslenme, sağlık, spor, makyaj kısacası iyi yaşam noktaları üzerine videolar paylaşmaktadır. Şu ana kadar yapılan 2 proje de 15.000 kişinin üzerinde katılım alan, dijital üzerinde konumlanmış, bütünsel değişimi amaçlayan 8 Haftada Değişim ve #YeniBirBenProgramı nın proje lideridir. Sosyal sorumluluk konularına duyarlılığıyla bilinen, sıkı bir hayvan hakları savunucusu ve Greenpeace üyesidir. 2016 yılında Destek Yayınları’ndan çıkarttığı bütünsel sağlığı anlatan İyilik Sende isimli kitabının yazarı ve Can Yael’in annesidir.

Ayşe Tolga’yı Instagram’dan takip etmek için TIKLAYIN

Yorum Yapın

vestel