Sanırım erkek arkadaşın da, hayatındaki başka problemlerden kaynaklanan bir akıl karışıklığı yaşamış ve senden ayrılmak gibi bir karar vermiş. Ancak sen de ayrılığı onaylayınca, seni kaybetmenin ciddiyetini fark etmiş ve pişman olmuş.
Sen de hala onu seviyorsun madem, ilişkine bir şans daha vermeni tavsiye ediyorum. En azından bir kere daha deneyebilirsin diye düşünüyorum. Kalbin hala ona aitse ve o da yaptığından dolayı üzüntü içindeyse, ayrılığı uzatmanın çok da anlamı yok. Güzel haberlerini bekliyorum.
Sevgilerimle
Candan Ünal
Yüksek Topuklar Aşk ve İlişkiler Editörü
Candan.unal@yuksektopuklar.net

 

Candan Sohbetlere Mektup Göndermek için Tıklayın

Sevgili Candan hanım benim sorunum sevgilimle ayrıldıktan sonraki davranışları. Çıkmamızın ilk ayları beni her dakika arıyor her an mesaj yolluyor her dakikasını benle geçirmek istediğini söylüyordu .Daha sonralı beni asla bırakma diye yalvaran adam bana karşı soğuk arkadaşı gibi davranan bir kişiliğe büründü buluştuğumuzda yolda rastlamış bir arkadaşı gibi davranıyordu ve artık dayanamadım bana olan tavırlarının neden böyle olduğunu sorunca bana trip yapma diye yanıtlar alıyordum, sonraları daha da soğuk, mesaj atmayan zorla atıyormuş tavırlar sergiliyordu ve dayanamayıp sordum  bana biz anlaşamıyoruz ailem sorun diye yanıtlar aldım ve bende zorlamanın bir alemi olmadığını hissederek tamam dedim ve ayrıldığı günün akşamı bana özür dileyerek mesaj attı ve bu mesaj her gün daha da çoğaldı günaydın ,iyi geceler, ne yapıyorsun vb gibi mesajlar atıyor ve ister istemez cevap yazıyorum ve ona hala aşığım lütfen bana yardım edin bu karışık duygulardan nasıl kurtulabilirim şimdiden çoooook teşekkür ederim sağlıcakla kalın….

Candan Sohbetlere Mektup Göndermek için Tıklayın