Havalar güzelleşmeye başladı. Botlar yavaş yavaş yerini, terliklere ve sandaletlere bırakıyor. İlkbahar-yaz sezonunun ayakkabı trendlerini yakından takip etmek için, sizler için hazırladığımız özel haberimizi hemen okumaya başlayın. “Yüksek Topuklar” ekibi olarak yeni sezonun ayakkabı trendlerini derledik.

Bu sezon, terlikler ve topuklu sandaletleri çok göreceğiz. Taşlı ve metalik detaylar, bu ayakkabıların vazgeçilmezi olacak. Sade kombininizi bile, sezonun trend ayakkabısıyla hareketlendirebilirsiniz.

Taşlı ve metalik detayların yanı sıra, püsküller, saten ve deri kumaşlar trendler arasında. Gösterişli stilinizi ayakkabınızla yansıtabilirsiniz. Bu sezon, topuk yükseklikleri de rahat etmenizi sağlayacak. Sivri burunlu, kalın topuklu modeller büyük ilgi görecek. Sandaletler ise, alışılanın aksine topuklu ve tek şeritli olacak. Parlak kumaşlar, ışıltı detaylar sandaletlerde de mevcut.

Stilettolar her zamankinden daha rahat! Çünkü, kısa topuklar ön planda! Parlak ve dikkat çekici kumaşlarla bu sezonu çok iddialı geçirebilirsiniz.

İlkbahar-Yaz sezonunun ayakkabı trendlerini görmek için sayfayı aşağı doğru kaydırabilirsiniz.