avon-yeni-yil-seti

Stres, üzüntü, gerginlik yaşam kalitemizi düşürüyor. Artık kendimiz için iyilik yapıp mutlu olmayı alışkanlık edinmeliyiz. Peki, bunu nasıl yapacağız? Yeni yıl yaklaşırken, yeni kararlar alıp uygulamak ve bu süreçte de hayata değer katan ritüellerle kendimizi şımartarak! ‘Yüksek Topuklar’ olarak size, iyileştirici önerilerimiz var; hemen söz atın…

Avon yeni yılda hayatında yenilik bekleyen kadınları her ihtiyaca ve zevke hitap eden ürünleriyle mutlu ediyor. Avon’un Nutra Effects Onarıcı Temizleme Sütü, Planet Spa İpeksi Vücut Kremi, Rare Pearls parfümü ve Advance Techniques Supreme Oils saç bakım spreyi gibi en gözde ürünlerinin yanı sıra birçok yenilikçi ürünle yılbaşında tepeden tırnağa bakım fırsatı sunuyor.

İçeriğindeki meyve tohumlarıyla doğadan ilham alan ve derinlemesine cilt temizliğini sağlayan Avon Nutra Effects Onarıcı Temizleme Sütü, yeni yılı berrak ve pürüzsüz karşılamak isteyen kuru ve normal ciltler için ideal. Yüzünüzü rahatlatırken, makyaj ve kalıntılarını derinlemesine temizleyen süt losyon, cildinizin kış aşkı olmaya aday görünüyor.

Yeni yılda yenilenen cildin sırrı spa bakımından geliyor. AVON Planet Spa serisi evde spa konforu sunuyor. AVON Planet Spa İpeksi Vücut Kremi, cildinizi shea yağı ve çikolata özleriyle besleyerek, cildinize hem sağlıklı hem de ipeksi bir görünüm kazandırıyor.

İçeriğindeki makadamia, papatya tohumu, badem, üzüm çekirdeği ve marula yağları ile AVON Advance Techniques Supreme Oil Çift Fazlı Bakım Spreyi, yeni yılda saçlarının daha sağlıklı olmasını isteyenler için kökten uca bakım sunuyor. Her saç tipi için uygun olan spreyi, gün içinde dilediğiniz an, durulamaya gerek duymaksızın kullanabiliyorsunuz.

avon-yeni-yil-seti-2

Avon’un 125 yılı geçen tecrübesiyle yarattığı parfümlerin son gözdesi AVON Rare Gold, ismi gibi nadir bulunan bir mücevheri andıran şişesi, içeriğindeki portakal çiçeği, bergamot ve mandalina notaları ile kış mevsimine samimi ve asil bir ton katıyor.

Portakal, tarçın, mandalina ve karanfil ile zenginleştirilen AVON Yılbaşı Mumu ise, yeni yılda evinize dışarıdaki havanın tersine sımsıcak bir atmosferin kapısını açıyor.

Yılbaşı gecesi çarpıcı göz makyajı isteyenler için ekstra hacim kazandıran etkisiyle AVON Big&Daring Maskara serinin göz kalemi ile tamamlanarak kusursuz bir görünüm sunuyor. Üstelik Big&Daring Maskara ve Göz Kalemi yılbaşına özel hediye setiyle sevdiklerinize alacağınız hediyeler arasında yerini alıyor. Bakışlarınıza hacim kazandıran Big&Daring seti siyah tonlarla gözlerinizin güzelliğini hiç olmadığı kadar öne çıkaracak.

AVON Supreme Oil Tüm Saç Tipleri için Besleyici Çift Fazlı Bakım Spreyi, 100ml – kampanya fiyatı – 19,90 TL

AVON Planet Spa Indulgent SPA Ritual İpeksi Vücut Kremi, 200ml – kampanya fiyatı – 15,60 TL

AVON Big&Daring Hediye Seti, Hacim Veren Maskara, Göz Kalemi – kampanya fiyatı- 22,95 TL

AVON Nutra Effects Restorative Cleansing Milk Normal ve Kuru Ciltler için Onarıcı Temizleme Sütü, 200ml – kampanya fiyatı – 11,95 TL

AVON Rare Gold EDP 50 ml – kampanya fiyatı – 35,50 TL

AVON Yılbaşı Teneke Mum – kampanya fiyatı – 12,95 TL

guzellik-sirlari-unlu-banner