mayolu-kadin

Yaz tatili hazırlıkları başladı. Bikini ve mayo seçimini yaptın mı? Peki, halhal gibi farklı aksesuarlar kullanıyor musun? Pljaın yıldızı olmak isteyenlere, süper bir haberimiz var!

Avon, yaz alışverişi için en yeni ürünlerini Stil Butiği’nde buluşturuyor. Yaz alışverişini keyfe dönüştüren Avon, özel takı koleksiyonlarından plaj ürünlerine kadar zengin ürün çeşitliğiyle dikkat çekiyor.

Avon Stil Butiği’nin öne çıkan ürünleri uygun fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Plaj şıklığına önem verenler için özel olarak tasarlanan Avon Body Illusions Lacivert Mayo, gizli astarı sayesinde ince ve hoş bir görünüm sağlıyor.

Plajın olmazsa olmaz ürünleri Avon Stil Butiği’nde lacivert ve beyazın uyumundan ilham alırken; Plaj Matı, Soğuk Tutan Çanta ve Şişirilebilir Yastıklı Plaj Havlusu deniz kenarında hayatı kolaylaştırıyor. Avon’un yeni yaz aksesuarları arasında yer alan Çapalı Çanta, manyetik kapanış özelliğinin yanı sıra; ürünün ip askıları plaj kombinasyonlarına uyum gösteriyor.

avon-halhal

Bu yaz plaj modasını aksesuar ürünleriyle tamamlayan Avon’un 6 Parçalı Ayak Takı Seti farklı tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Trina Halhal ve Ayak Yüzük Seti’nden oluşan koleksiyon bir arada kullanıldığında da bütünüyle uyum sağlıyor.

Avon Abrianna Ayak Takısı ise halhal modasında yepyeni bir trend oluştururken; ayak bileğinden parmağa uzanan altın rengi takıların zarifliği tasarıma göz alıcı bir hava katıyor. Gözlükte aynalı cam modasını yakalayanlara hitap eden Avon Klasik Güneş Gözlüğü, UV korumasının yanı sıra kadınların ve erkeklerin kullanabileceği bir model olma özelliğiyle dikkat çekiyor.

Avon Stil Butiği; çocukların çok sevdiği Kayıp Balık Dory ve Nemo’lu tasarımlarla renklenirken, çocuk koleksiyonundaki zengin ürün çeşitliliği yaz alışverişinde anne ve babalara kolaylık sağlıyor.

ebru-eski-halleri-banner