vazoda-cicek2015

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için özel bir hazırlığınız var mı? Bizce kesinlikle yapmalısınız çünkü kadın olmanın güzelliği kutlanmalıdır. Bir fikre ihtiyacınız varsa, Kadınlar Günü’nde çiçek gibi kokmaya ne dersiniz?

Güzelliğe değer katan Avon, Dünya Kadınlar Günü’nü çiçek kokularıyla kutluyor. Kendine güvenen kadınlar için çiçeklerin gücünden ilham alarak özgün kokular tasarlayan Avon, Kadınlar Günü’nde cesaretini ortaya koymak isteyenleri yeni parfümü Avon Imari ile buluşmaya davet ediyor.

Avon, çiçeklerin gücünden ilham alarak tasarladığı yeni parfümü Kadınlar Günü’nün en etkileyici ürünleri arasında yer alıyor. Avon, çiçek bahçesini andıran kokuları arasında yer alan yeni Avon Imari, İtalyan limonu, yasemin ve vanilya özlerinin uyumuyla dikkat çekiyor.

avon-kadinlar-gunu-parfum

Avon’un özel bir hediyesi var!

Kalıcı kokusuyla içinizdeki çekiciliği, gizemi ortaya çıkartan ve girdiğiniz her ortamda sizi fark edilir kılacak olan Avon Imari’nin bir de özel sürprizi var. Avon Imari parfümünü tercih eden kadınlar, şıklığını Swarovski taşlı Avon Imari Kolye’yle tamamlama şansına da sahip oluyor, yani Avon Kadınlar Günü için size özel bir hediye sunuyor!

Avon Imari EDT, 50 ml – Kampanya fiyatı; 31,95 TL

Avon Imari Kolye – Kampanya fiyatı; 5,95 TL

Avon satış temsilcisi olmak için tıklayın!