avon-nutra-effect

Chia, nar, cennet çiçeği gibi doğal ve güçlü özlerle geliştirilen ve Aktif Tohum Kompleksi içeren AVON Nutra Effects Serisi Burcu Esmersoy’un favori ürünleri arasında yer alıyor. Mükemmel bir cilt için tohumların mucizevi gücünü keşfettiğini dile getiren Burcu Esmersoy, cilt bakımına önem veren herkesi doğal özlerle geliştirilmiş AVON Nutra Effects Serisi ile tanışmaya davet ediyor.

AVON Nutra Effects Serisi’nin en yeni ürünlerinden 3’ü 1 Arada Arındırıcı Scrub; tüm cilt tiplerine uygun formülüyle arındırma, temizleme ve canlandırma etkilerini bir arada sunuyor. Scrub, sabah akşam günlük temizleyici olarak, 2-3 günde bir kuru cilde uygulanıp scrub olarak ve haftada 1 defa ciltte bir süre bekletilerek maske olarak kullanılabiliyor. Yumuşak, cilde dost dokusu ve palmiye tohumları ile geliştirilmiş doğal dokusuyla cildi nazikçe arındırıyor. Cilde canlılığını geri kazandıran AVON Nutra Effects Serisi’ne yeni katılan Tazeleyici Jel Temizleyici; derinlemesine cilt temizliğini, verdiği ferahlık hissi ile tamamlıyor.

En inatçı göz makyajının kolaylıkla çıkarılmasında yeni ürünü Çift Fazlı Makyaj Temizleyici ile farkını ortaya koyan AVON Nutra Effects Serisi, kuru ciltleri ise Onarıcı Temizleme Sütü ile besliyor. Temizleyici meyveler sayesinde kiri ve yağı nazikçe çıkaran Köpük Temizleyici, normal ve karma ciltlere hitap ederken; yağlı ve karma ciltler Matlaştırıcı Tonik ile mat bir görünüm kazanıyor. AVON’un Aktif Tohum Kompleksi ile özel olarak geliştirilen Nutra Effects Serisi, paraben ve boya içermediği için, hassas ciltlerde de güvenilir ve etkili sonuçlar yaratıyor

AVON Nutra Effects 3’ü 1 Arada Arındırıcı Scrub, 100 ml – Kampanya fiyatı; 10,00 TL

AVON Nutra Effects Tazeleyici Jel Temizleyici, 150 ml – Kampanya fiyatı; 10,00 TL

AVON Nutra Effects Çift Fazlı Makyaj Temizleyici, 200 ml – Kampanya fiyatı; 10,00 TL

AVON Nutra Effects Onarıcı Temizleme Sütü, 200 ml – Kampanya fiyatı; 12,95 TL

AVON Nutra Effects Köpük Temizleyici, 150 ml – Kampanya fiyatı; 12,95 TL

AVON Nutra Effects Matlaştırıcı Tonik, 200 ml – Kampanya fiyatı; 10,95 TL