Avon, karıştırılabilen ikili parfüm Eve Duet’i, kadınlara farklı benliklerini yansıtmak için seçenekler sunma fikrinden yola çıkarak geliştirdi. Eve Duet, ışıltılı ve canlandırıcı çiçeksi meyvemsi kokusuyla Radiant’ı, duyusal ve bağımlılık yaratan odunsu çiçeksi parfüm Sensual ile bir araya getirerek, farklı kombinasyonların kapısını açıyor. Kadınlara sınırsız seçenek sunan bu büyüleyici bileşimin marka yüzü ise kadınların çok yönlülüğünü en iyi yansıtan Hollywood yıldızlarından Eva Mendes.

Avon, birbiriyle büyük bir ahenk içinde tasarlanan; ayrı ayrı kullanılabileceği gibi karıştırıldığında da son derece etkileyici bir hava yaratan yeni Eve Duet’i kadınların beğenisine sundu.

Eve Duet’i oluşturan birbiriyle ahenk içindeki her iki kokunun da kalbinde, yılda yalnızca üç gün açan Egzotik Amazon nilüferi yer alıyor. Bu ortak özde uyumu yakalayan iki parfüm ile kadınlar ruh hallerine uygun olarak sınırsız seçenekte koku yaratma şansına sahip oluyor. Nilüferin günün ilk ışıklarıyla açarak gün boyu enerji saçmasından ilham alınarak tasarlanan gündüz parfümü Eve Duet Radiant, Clementine mandalina, nilüfer ve altın amberin eşsiz birlikteliğinden doğdu. Nilüferin yanına mor erik ve paçuli dokunuşunu ekleyen Eve Duet Sensual ise ilhamını, nilüferin gece olduğunda renk değiştirerek çekiciliğini artırmasından aldı.

Eve Duet ile deneysel yolculuğun yüzü Eva Mendes

Kadınlara kendilerini özgürce yansıtacakları deneysel bir yolculuk vadeden Eve Duet’in marka yüzü yetenekli ve güzel oyuncu Eva Mendes oldu. Modern çağın kadını olarak çok farklı karakterleri başarıyla canlandıran Eva Mendes, iki çocuk anneliğinden başarılı bir moda tasarımcılığına ve girişimciliğe uzanan kariyeriyle de esprili, cesaretli ve parıldayan bir kişilik olarak çevresindekiler üzerinde hayranlık uyandırıyor.

Eva Mendes, “Yıllardır kadınları anlayan ve onlara saygı gösteren bir marka olan Avon ile iş birliği yapmaktan gurur duydum. Yaratıcı olmayı ve ruh halime göre değişik tarzları denemeyi seviyorum. Bu yüzden kendimi özgürce ifade edebileceğim ve kişiliğimi yansıtabileceğim bir parfüme sahip olmayı eğlenceli buluyorum. Kokular insanın hayatında önemli rol oynar, farklı ruh hallerimi yansıtmak için Eve Duet’in Radiant ve Sensual kokularını farklı şekillerde deneyimlemekten büyük keyif alıyorum” diye konuştu.

Dünyanın en iyi parfümörlerinden Jean-Marc Chailon imzası

Eve Duet, dünyanın en iyi parfümörlerinden biri olan Jean-Marc Chailon ile birlikte yaratıldı. Jean Marc Chailan, “AVON’la ortaklık kurarken, şirketin tüketicilerine yönelik derin saygısı ve bilgisini de düşünerek, eşi benzeri olmayan güzellikte bir şey yaratmak için bir araya geldik” dedi.

Eve Duet EDP, 50 ml, Kampanya fiyatı – 59,90 TL