tatil-kizi

Avon güneş ürünleri 2015

Bir kış boyunca hayalleri süsleyen yaz tatili zamanı geldi. Tatil hazırlıkları yaparken çantanızdan eksik etmeyeceğiniz AVON ürünleri ile sıcak yaz akşamlarında, plajlarda bakımlı ve etkileyici olabilirsiniz.

AVON güneş ürünlerini, cilt bakımı için muhteşem kokulu kremleri ve makyaj malzemelerini tatil çantanıza eklemeyi unutmayın!

Yaz geldi, tatil çantaları hazırlanıyor. Dünyanın önde gelen kozmetik markası AVON tatilde de güzel ve çekici görünmek için tatil çantasından eksik etmemeniz gereken ürünleri sıralıyor.

Tatil çantasında mutlaka bulunması gereken ürünlerden biri güneş losyonları. Derma 360° Teknolojisi ile geliştirilen AVON Sun+ Serisi, nemlendirici, güneş koruyucu ve antioksidan içeriği ile cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor. Güneş altında serinlemek isteyenler için yeni AVON Sun+ Güneş Losyonu Serinletici Koruma SPF30, serinletirken güneşten koruyor. AVON Sun+ Serisi’nde güneş ışınlarının kuruttuğu cildi nemlendirmek için güneşlenme sonrası ürünler de bulunuyor. AVON Sun+ Serinletici Jel, bronz cildi rahatlatıyor.

avon-planet-spa

AVON Planet Spa Caribbean Escape Işıltı Veren Vücut Kremi beyaz inciler ve deniz yosunu özleri ile cildinize gizemli bir parlaklık veriyor.

AVON Ultra Colour Renkli Dudak Balmı uzun süre güzelliğini koruyan zengin renkleriyle dudaklarda pastel bir görünüm yaratıyor. İçeriğindeki balmumu, shea yağı ve E vitamini ile sıcak yaz günlerinde dudakları yumuşatıp, nemlendiriyor.

AVON Yeni Foot Works Serinletici Köpük serinletici ve rahatlatıcı etkisiyle yazın yıpranan güneş yorgunu ayakları yeniliyor, ertesi güne hazırlıyor.

Tabii ki son olarak bu ürünlerin içinde koyulacağı AVON Underwater Paradise Plaj Çantası ile tatil çantanız hazır demektir. Turkuvaz-beyaz renklerdeki çizgili plaj çantası plaj keyfinizin vazgeçilmezi olacak.

avon-dudak

  • AVON Sun+ Serinletici Jel, 150 ml, 9,50 TL
  • AVON Sun+ Güneş Losyonu Serinletici Koruma SPF30, 150 ml, 16,95 TL
  • AVON Planet Spa Caribbean Escape Işıltı Veren Vücut Kremi, kampanya fiyatı, 12,95 TL
  • AVON Ultra Colour Renkli Dudak Balmı, kampanya fiyatı, 7 TL
  • AVON Yeni Foot Works Serinletici Köpük, kampanya fiyatı, 10,5 TL
  • AVON Underwater Paradise Plaj Çantası, kampanya fiyatı, 34,95 TL

guzellik-sirlari-unlu-banner