sasiran_kadin

Hacimli, uzun ve kalın kirpiklere 10 saniyede sahip olmak ister misiniz? Merak etmeyin, size kullanımı oldukça zor takma kirpikleri önermeyeceğiz! Avon’un yepyeni maskarası, Big & False Lash’dan bahsedeceğiz; üstelik sadece 12. 95 TL

Takma kirpikler, hacimli ve kalın kirpiklere sahip olmak için kadınların önündeki tek çözüm olarak görülür. AVON’un Big & False Lash hacim veren maskarası, takma kirpiklere olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor ve 10 saniye içinde kirpiklerinizde yarattığı farkın takma kirpikler kadar güçlü olmasını sağlıyor. Üstelik Navy, Black Brown ve Black renk seçenekleri ile kirpiklerinizin tarzınızla da uyumlu gözükmesini sağlayan Avon Big & False Lash hacim veren maskara, suya karşı da dayanıklı olması sebebiyle kullanım kolaylığı sağlıyor.

[wp_ad_camp_2]

Avon Big & False Lash hacim veren maskaranın 1000’den fazla fiberden oluşan formülü takma kirpikleri rafa kaldırtacak ve göz makyajınızı doğal bir şekilde belirgin hale getirecek.

avon_false_mascara

Avon Saç ve Makyaj Artisti Gökhan Yalçıner de bu yeni ürünün kendisini takma kirpiklerle uğraşma zahmetinden kurtardığını belirterek “Harika renkleriyle artık kendimi çok daha özgür hissediyorum. Güçlü fırçası gözlerin derinliği ve anlamını vurgulamakta bana yardımcı oluyor. Bu maskara sayesinde daha boyutlu bakışlara sahip olmak artık hiç zor değil. Avon Big & False Lash, göz makyajına kattığı belirgin kirpik efekti sayesinde şimdiden en favori ürünlerim arasında yerini aldı.” diyor.

Big & Lash Hacim Veren Maskara, 10 ml, kampanya fiyatı, 12,95 TL.

guzellik banner