Biz kadınlar, makyaj yapmayı seviyoruz ancak sözkonusu makyaj temizliği olduğunda üşenebiliyoruz. Şimdi, bahaneleri ortadan kaldıran bir çözüm var! Tek dokunuşla makyaj ve cilt temizliğini kolayca yapabiliyoruz.

Makyaj temizliği biz kadınlar için basit bir işlem gibi gözükse de aslında cilt bakımının en önemli aşamalarından biridir. Gün içerisinde olumsuz hava koşullarından etkilenen cilt doğru temizlenmezse erken yaşta zarar görmeye başlar. Cildinizi doğru bir şekilde temizlemek, yaşlanma sürecini de geciktirmeniz demektir.

Avène Lotion Micellaire tüm cilt tiplerinde cilt ve makyaj temizleyici olarak kullanılabilir. İçeriğindeki temizleyici tensiyoaktifler yüzünüzü nazikçe temizler. Aktif nemlendiricilerle zenginleştirilmiş içeriği, cildinize hoş bir serinlik etkisi kazandırır. Rahatlatıcı ve tahriş önleyici Avène Termal Suyu, cildinize anında bir rahatlık hissi sağlar. Yumuşak ve rahatlamış cildiniz, gözle görülür şekilde arınır.

Makyaj ve ciltteki kiri mükemmel temizleyen Avène Lotion Micellaire, kuruluğa karşı sodyum hyaluronat (hyaluronik asit), yumuşatıcı alfa-bisabolol ve nazik temizleyici yumuşak tensio aktif maddeler içerir. Ürünü göz makyajını temizlemek için de kullanabilirsiniz. Yağ içermez.

Bir parça pamuk yardımıyla nazikçe, yüzünüz, gözleriniz ve dudaklarınız üzerine uygulayın ve ciltteki kirleri arındırın. Durulama gerektirmez.

Avène Dermatoloji Laboratuarları tarafından kaynağından el değmeden alınan Avène Termal Suyunun birçok bilimsel araştırma sonucunda kanıtlanmış, yatıştırıcı ve tahriş giderici özelliğini içeren Avène Lotion Micellaire tüm hassas cilt tiplerine uygundur.

Avène Lotion Micellaire Eczane Satış Fiyatı: 400 ml 57,5 TL