Eau Thermale Avène SPF Lait 50+, güçlü antioksidan etkisiyle hassas ciltler için geliştirilmiş, yüksek koruma faktörlü güneşten koruyucu vücut losyonudur. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı iyi bir bariyer oluşturur.

İçeriğindeki doğal yatıştırıcı ve yumuşatıcı Avène Termal Su sayesinde hassas ciltleri korur nemlendirir ve rahatlamasını sağlar. Losyon şeklinde üretildiği için sıvı akışkan bir yapısı vardır. Çabuk emilir, yapışkan hissi vermez. Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir. Silikon içermez.

Güneşin zararlı ışınları, ciltte lekelenmelere, yaşlılık izlerine ve çeşitli cilt problemlerine sebep olabilir. Güneşe çıkmadan önce güneş koruyucu ürünler kullanmayı alışkanlık haline getirmek gerekir.

Minimum alerji riskiyle üretilen Eau Thermale Avène SPF Lait 50+, aşırı hassas ve parfüme alerjik ciltleri güneşin zararlı UV ışınlarından çok yüksek faktörü ile korur. Güçlü antioksidan etkisi, hücresel koruma yapar. Çabuk emildiğinden
​cilde kolay uyum sağlar ve yapışkan his bırakmaz. Silikon içermez.

Kullanım şekli: Avène Lait SPF 50+ güneşe çıkmadan yarım saat önce ürünü bolca uygulayın. Sık sık tekrarlayın. Ürünü, özellikle terledikten, havlu ile kurulandıktan ya da yüzdükten sonra tekrarlayın.

Eau Thermale Avène SPF Lait 50+ Eczane Satış Fiyatı: 250 ml tüp 99 TL