Cep tipi, Eau Thermale Avène Fluide Mineral Teinté 50+, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz, kimyasal filtrelere ve parfüme karşı duyarlı, aşırı hassas, kırılgan ciltler için minimum alerji riski ile üretilmiştir.

%100 mineral filtre ile cildi UV ışınlarının yaratacağı zararlara karşı korumasının yanı sıra,​ akıskan yapısı ve renkli formu sayesinde ciltte hafif bir his bırakırken cilt tonunu düzenler. Altın renkli, ışıltı veren doğal yapısı, cilt kusurlarının kapatılmasına yardımcı olur. Cilt pürüzsüz ve sağlıklı bir görüntü kazanır. Avène Termal Suyu ile doğal yatıştırıcı ve yumuşatıcı özelliklere sahiptir.

 Güneş koruma ürünlerindeki kimyasal filtreler hassas cildi daha derinden tahriş eder. Aşırı hassas bir cilt yapınız varsa, onu korumak için en önemli kural; daha az kimyasal içeren ürünler kullanmanız.

Eau Thermale Avène Fluide Mineral Teinté 50+, aşırı hassas, düşük toleranslı, açık tenli ciltleri güneşten uzun süre korur. Altın renkli yapısı ile cildi aydınlatır. Eau Thermale Avène SPF 50+ Fluide Mineral Teinté asıl amacı güneşten koruma olan bu ürün, aynı zamanda ışıltı ve renk vererek de cilde güzel bir görüntü kazandırır. Kolayca emilen ürün hafif dokusu ile cilde sağlıklı ışıltı verir.

Kullanım şekli: Minimum alerji riski ile üretilen Avène SPF 50+ Fluide Mineral Teinté güneşe çıkmadan en az 30 dakika önce boyun, yüz ve dekolte bölgesine bir parmak ürünü uygulayın. Özellikle terleme, yüzme ya da havlu ile kurulandıktan sonra, sık sık uygulayın.

Avène Spf 50+ Fluide Mineral Teinté Eczane Satış Fiyatı: 40 ml 79 TL