Yüksek Topuklar” ekibi olarak yeni sezon açılışında bulunduğumuz Atlas Balık, ünlü isimlere ev sahipliği yaptı. Ekip olarak çok sevdiğimiz Orhan Gencebay ile tanışmak bizim için harikaydı. Atlas Balık’a bu harika organizasyon için teşekkür edip size gecenin detaylarını aktarıyoruz.

Açıldığı günden bu yana eşsiz boğaz manzarası ve çok özel lezzetleri birleştirdiği kusursuz hizmet anlayışı ile deniz mahsulü tutkunlarının Arnavutköy’deki vazgeçilmez adreslerinden biri haline gelen Atlas Balık, sezona iddialı bir giriş yaptı.

İş, sanat ve spor dünyasından bir çok ünlü ismin katıldığı sezon açılışında konuklar müzik eşliğinde geç saatlere kadar hoşça vakit geçirdi. Atlas Balık’ın dillere destan mezelerini ve kendi mutfağına özel spesiyallerini sunduğu bu özel gecede Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ın yanı sıra  Orhan Gencebay-Sevim Emre, Oya Aydoğan, Fatih Ürek, Okan-Nuray Fenercioğlu, Ece Gürsel, Turabi, Doğuş, Tuğba Ekinci, Serkan Kaya, Songül Karlı gibi isimler açılan yeni terasta boğaz manzarasının tadını çıkardı.

Atlas

Muhteşem  boğaz manzarası ve zengin mönüsü ile kısa sürede deniz mahsulü sevenlerin Arnavutköy’de en çok tercih ettiği restorantlardan biri haline gelen Atlas Balık, görkemli bir açılış ile sezona merhaba dedi.

İş, sanat ve spor dünyasından birçok ünlü ismin uğrak mekanı olan Atlas Balık, Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ın yanı sıra Orhan Gencebay-Sevim Emre, Doğuş, Fatih Ürek, Okan-Nuray Fenercioğlu, Ece Gürsel, Turabi, Tuğba Ekinci, Oryantal Dora Ercan, Serkan Kaya, Songül Karlı  gibi ünlü isimleri konuk ettiği açılış gecesinde zengin ikramları ve şık ambiansıyla göz doldurdu.

atlas-balik-2

Adını dünyayı omuzlarında taşımak zorunda kalan deniz kızı Klymene’nin oğlu Atlas’tan alan restorant, günlük olarak sunduğu deniz ürünleri, ağızlarda unutulmaz tatlar bırakan mezeleri ve sadece Atlas mutfağına özgü lezzetleri ile misafirlerini karşılıyor. Atlas’ın titizlikle hazırlanan mönüsünde yer alan deniz mahsullü paella,levrekli pazı sarma, lakerda, levrek marine, balık mantısı gibi farklı tatlar mutlaka tadılması gereken lezzetler arasında.

Ailece ve arkadaşlarla bir arada yemek yemenin  yanı sıra iş ve grup yemeklerine de imkan sunan Atlas Balık, yeni açılan terası ile birlikte toplam 200 kişilik kapasitesi, ferah iç tasarımı ve güler yüzlü ekibi ile misafirlerini bekliyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Arnavutköy Bebek Cad.No:68/A Beşiktaş/İSTANBUL

Tel: +90 (212) 263 11 44 – 45

Fax: +90 (212) 263 11 48

E-posta: info@atlasbalik.com

www.atlasbalik.com.tr