Tasarım, moda ve mücevher konusunda Türkiye’de ilkleri hayata geçiren Atasay, bir ilke daha imza atarak dünyaca ünlü Swarovski®Zirconia ile işbirliği gerçekleştiriyor.

Atasay, GIA “Gemological Institute of America” pırlanta kalite standartlarında üretilen Swarovski® Zirconia taşlarını, ilk kez altınla buluşturan bir koleksiyon hayata geçiriyor.

Bu işbirliğinden doğan Atasay ‘’Ay Işığı’’ koleksiyonu zamansız ve güncel parçalardan oluşuyor. Karıştır-yakıştır mantığıyla kadınlara sonsuz stil önerileri sunan koleksiyon şehir hayatının hızlı değişimine adapte olarak kadınlara günün her anında kendi tarzlarını yansıtabilmelerine olanak sunuyor.

Koleksiyonda yer alan minimal ve gösterişli parçalar, anın ruhuna göre bir araya getirilip, sonsuz stil kombinasyonlarına fırsat veriyor.

Her kadının kendi tarzını ve ruh halini ifade edebileceği oldukça geniş bir stil yelpazesine sahip olan Atasay ‘’Ay Işığı’’ koleksiyonu, yeni sezonla birlikte ışıltıyı seven kadınların öncelikli tercihi olmaya aday.

Atasay ‘’Ay Işığı’’ koleksiyonundaki kolyeler, bileklikler, küpeler ve yüzükler tasarım ile günlük stil arasında dans ederek kadınlara ışıltılı takılar oluşturmanın ve kullanmanın yeni ve uygun fiyatlı yollarını gösteriyor. Şehir kadınının hızlı değişen hayatına dahil olan koleksiyon, kadınları kendi tarzlarını ifade etmeye çağırıyor.