Aspir yağı kullanımı ile 4 şifalı reçete

Aspir yağını kilo vermek, lezzetli yemekler pişirmek, saç ve cilt bakımı yapmak, kalp sağlığını korumak için kullanabilirsiniz. Merak edenler için, aspir yağı kullanım şekli hakkında bilgiler sunuyoruz. Özel haberimizi sonuna kadar okuyun ve doğanın sunduğu aspir yağının mucizelerine tanık olun!

Aspir yağı zayıflamak için nasıl kullanılır?

Doğal formda CLA, Omega 6 yağ asitleri içeren aspir yağı, sağlıklı kilo vermeye yardımcı olabilir. Elbette, dengeli bir beslenme şekli ve en azından günde yarım saat yürüyüşle desteklenmesi gerekir.

Kilo vermek için aspir yağını kullanacaksanız; sabah ve akşam yemeklerden önce aç karnına bir çay kaşığı içebilirsiniz. Daha fazlasını kullanıp daha hızlı kilo veririm diye düşünmeyin, ideal ölçü bu şekildedir.

Aklınızda bulunsun: Aspir yağının tadı hoşunuza gitmezse: Bir bardak suyu hazır edin. Çay kaşığıyla aspir yağını ağzınıza koyup hemen üstüne bir bardak su için. Bu sayede hem tadını almazsınız hem de su içtiğiniz için kilo vermeniz kolaylaşır.

Aspir yağının faydaları nelerdir?

  1. Yağ yakmayı ve sağlıklı kilo vermeyi kolaylaştırır.
  2. Saç dökülmesini önler ve yeni saç çıkmasını destekler.
  3. Depresyona karşı koruma sağlar, ruh halini iyileştirir.
  4. Kalp ve beyin sağlığını güçlendirmeye yardımcı olur.
  5. Adet düzensizliğine doğal çözüm olarak kullanılabilir.
  6. İnsülin ve genel hormon dengesini düzenleyicidir.
  7. Fazla açık iştahı keserek kilo vermeyi kolaylaştırır.

Hemen aşağıda aspir yağının sağlık, kişisel bakım ve kilo vermek için kullanım şeklini anlatmaya devam ediyoruz. Eğer, soğuk sıkım aspir yağı almak isterseniz, haberimizin sonundaki tavsiyemizden faydalanabilirsiniz.

Saç bakımı için aspir yağı kullanım şekli nedir?

Yüksek oranda E vitamini içeren aspir yağı, saç dökülmesine doğal çözüm olarak kullanılabilir. Saç derisi ve köklerine bakım yapan E vitamini içerikli aspir yağı, yeni saçların çıkmasına yardımcı olabilir.

Haftada bir kere saç diplerine ve köklerine aspir yağını masaj yaparak sürün. Saçlarınızın uzunluğu veya kısalığına göre miktarı siz belirleyin. Geceden sabaha kadar veya en az iki saat saçlarınızda bekletin. Ardından şampuanlayın.

Kalp sağlığı için aspir yağı nasıl kullanılır?

Omega 3 ve 6 yağları, kalp ve beyin sağlığı için son derece yararlıdır. Yemeklerinizde, salatalarınızda aspir yağı kullanarak sağlığınıza yatırım yapabilirsiniz. Aspir yağının tadı oldukça lezzetli ve hafiftir, kullandıkça daha çok seveceksiniz.

Diyet yapıyor veya sağlıklı beslenmeye özen gösteriyorsanız; günde en fazla 2 tatlı kaşığı aspir yağı kullanmalısınız.

Cilt bakımı için aspir yağının kullanım şekli nedir?

Özel haberimizin başında belirttiğimiz gibi aspir yağı, yüksek oranda E vitamini içerir. Bu sayede cildi yenileyici etki gösterir. Temiz cildinize nemlendirici ve onarıcı olarak aspir yağı sürebilirsiniz.

Az miktarda aspir yağını avuç içinize alın, tüm yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak sürün. Çabuk emilen ve kuruyan bir yağ olduğu için yapış yapış bir his veya görünüm vermez. Günlük hayata gayet rahat devam edebilirsiniz.

Soğuk sıkım aspir yağı kullanmanızı tavsiye ederiz, bu sayede gerçekten faydalarını görebilirsiniz. Aspir yağına güvenilir ve uygun fiyata sahip olmak için “BERA LİFE” markasını tercih edebilirsiniz. Anadolunun bereketli topraklarında yetişen aspir çiçeği, soğuk sıkım yöntemiyle yağı elde ediliyor. “BERA LİFE” kalitesiyle sizlere sunuluyor.

Aspir yağının kullanım şekli hakkında bilgiler sunduk, umarız faydalı olmuştur.

Yorum Yapın