23 Temmuz – 1 Ağustos

Kendinden emin, bağımsız, liderlik gücü yüksek, soylu, gururlu, gösterişli, toplumda hemen farkedilen, sadakat duygusu yüksek, organizasyon yeteneğine sahip, sevdiklerine düşkün, sanatkar, kolayca yükselebilen, içi dışı bir, kalbinin sesine kulak verebilen, sevilmeyi önemseyen, yaratıcılık yeteneği olan, isteklerini direkt olarak açıklayabilen insanlardır.

2 Ağustos – 12 Ağustos

Hoşsohbetli, neşeli, etrafını rahatlatan, vicdanlı, para harcamayı seven, kaliteye önem veren, gururlu, kimseyi kırmaktan hoşlanmayan, yüce gönüllü gezmekten, araştırmaktan hoşlanan, inanç sahibi, maneviyatı güçlü, iyi bir sırdaş, güçlü bir dost, başkalarının emri altına girmekten hoşlanmayan ve özgürlüğü seven kişilerdir.

13 Ağustos – 22 Ağustos

Kendini ortaya koyabilen, savaşçı, enerjik, isteklerini elde edebilen, bilinçli, cesur, haksızlıklara boyun eğmeyen, yeni fikirleri önemseyen, girişimci, zeki, nerede ne yapması gerektiğini bilen açık sözlü. Hayatta kalmayı başarabilen. Fiziksel gücü yüksek, karşısındaki kişiyi çabucak çözebilen, açık sözlü beklemekten hoşlanmayan, yeni projelere ve planlamalara istekli olan kişilerdir.

 

Kendinizi ve karşınızdaki insanların kişiliklerini kolayca çözmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz! Yüksek Topuklar ekibi olarak doğum tarihine göre kişilik özellikleri özel dosyası hazırladık. Doğum tarihi aralığını seçin, merak ettiklerini öğrenin!

 

Ocak 1-10-nisan 1-10-nisan Ocak
Ocak Ocak Ocak Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak