Aslan burcu kadını özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, yıldıznamesini hemen okuyabilirsiniz. Nelerden hoşlanır, Aslan burcu kadını nelere önem verir gibi konular ve diğer tüm detaylar Aslan burcu kadını yıldıznamesinde var!

Aslan burcu kadını temiz kalplidir

Genellikle hasta olma sebebi soğuklardır. Soğuk aylar ona gelmez. Sıcak ayların kadınıdır. Tatili sever bu yüzden. Her ne kadar tatili sevse de denizden ve deniz yolculuğundan çekinmelidir. Çünkü batma ve boğulma korkusu yaşar tehlikelidir. Kesinlikle deniz yolculuğundan kaçınmalıdır.

Yıldızname kitabına göre kalbinin saflığı onun başına bazı işler açabilir. Kadınlar onu hiç çekemezler. Kocasından ayırmak isteyenler olabilir. Hatta bu amacı için büyüye bile başvuranlar olabilir. Sarı veya esmer fark etmezler kadınlardan çekinmelidir uzak durmalıdır, tehlike yaratabilirler. Yıldızname bakımı dost seçerken ikizler burcunu seçmelerini önerir. Çünkü ona yakındır. Ilımlı ilişkilerin başında gelir. Ancak Boğa grubundan kaçınılmalıdır, tehlikelidir, bir numaralı düşmandır.

Aslan kadını birden fazla evlilik yapabilir

Aslan burcu kadınına yıldıznameye göre beyaz renkli erkeklerden iyi şeyler görebilir esmer erkeklerden kaçınmalıdır. Başından iki veya daha fazla evlilik geçebilir. İlk kocasına baskıyı kendisi uygular geçinemezler onu istemez. Ayrıldıktan sonra ikinci eşi ve üçüncü eşi ona baskı yapar ve onların yaptığı bu işkenceyi çeker, malını ve mülkünü kaybeder. Etrafında birçok erkek dolaşır ve ondan yararlanmak ister aslan kadınına zarar verir.

Melek Tarotu

Yıldızname bakımına göre çocukken annesi ve babası tarafından çok sevilir. Annesi ve babasından çok yarar görür, kardeşleri arasında en çok sevilendir, en güzeli de aslan kadınıdır. Annesi ve babasından miras kalıp kalmaması çok önemli değildir, kalsa da yararı olmaz daha çok zarar getirir. Orta yaşlarda servetini kaybeder, parasız kalır ancak yinede servet tercihi değildir yavaş yavaş kendini toparlar.

Çocuğu ya olur ya da hiç olmaz. Çocuğunun olmayışı aslan kadınında sinir yaratabilir. Çocuğunu düşürebilir acı çekebilir bu yüzden hatta hastalanabilir ama çabuk iyileşir. Kendini toparlar ve çocuk sahibi olmayı ister tekrar tekrar. Çocuklara olan sevgisi büyüktür. Kendi çocuğu olmasını bu yüzden çok ister.

Aslan kadını hassastır

Yıldızname kitabı verilerine göre dikkat edilmesi gereken bir husus daha hassas olmasıdır. Ümit ve hayalleri yüksektir umutsuz, karşılıksız aşkları vardır. Bu duygular yıpratabilir, üzebilir ancak kendini çok çabuk toparlayabilir. Ummadığı yerlerden eline para geçebilir mutlu edebilir bu onu.

Turuncu renkli elbiseler giymekten hoşlanır, elmasın ve yakutun kendine uğur getirdiğine inanır ve üstünde taşır. Kandını övmekten hoşlanır ve kendini beğenmiştir. Her şeye sahip olma arzusu ona bazen zarar verse de peşinde koşar amacının. Cömert oluşu mirasını çabuk yemesine sebebe olur . Uğurlu rakamı olan bir i hayatının her alanında kullanmaktan mutluluk duyar. Erkekleri etkilemek için portakal çiçeği kokusunu kullanır ve çok sever. Bir erkekten aldığı kırmızı gül onu hayatı boyunca ona bağlayabilecek güçtedir.

Aslan burcu kadını yıldıznamesini okudunuz.

galeribanner12