Astrolog Neşe, Aslan burcu kadını özelliklerini anlatıyor. Bu sayede onu daha iyi tanıyabilir, astrolojinin rehberlik gücü ile daha güzel ilişkiler kurabilirsiniz.

Balon tutan kadın

Aslan burcu kadını için merak ettiğiniz her şeyi, özel haberimizde bulabilirsiniz: Psikolojik özellikleri, cinsellik sırları, aşk hayatı ve daha fazlası sizi bekliyor!

1. Aslan burcu kadını özellikleri ile fark edilir

Kadın modasında aksesuarlar

Bir Aslan kadınını tanımak aslında çok kolaydır. Giyimiyle, görünüşüyle, saçlarıyla, her şeyiyle herkesin içinde ışıl ışıl parlayabilir. Kalabalık bir partide daha kapıdan girer girmez etrafı sıcak bir ışıkla aydınlatır. O andan itibaren de çevredeki herkes onu memnun etmek için uğraşmaya başlar. Üstelik kendileri bile farkında değildir bunun.

2. Gerçekten vefalı bir dost olurlar

Saçlarını topuz yapan kadın

Neşeli olduğu zaman en küçük olayı bile öyle tatlı, öyle renkli biçimde anlatır ki karşısındakiler adeta büyüler. Böyle bir kadınla arkadaşlık etmek eğlencelidir, Aslan burcu kadını sizin hayatınızı da renklendirmeyi başarır.

3. Aslan kadını arkadaşlık ilişkisinde seçicidir

Moda ve stilde Aslan burcu kadını var.

Ancak kolay kolay dost seçmediğini de söylemek gerek. Çünkü Aslan kadınının insanlara güvenmesi zordur. Ama size bir kez güvendi mi, artık ondan her türlü fedakârlığı bekleyebilirsiniz. Aslan kadınlarının eğlenceli ve birlikte yaşaması zevkli kişiler olduğunu da söylemeyi ihmal etmeyelim. Şakacı ve güler yüzlü oldukları için onlarla arkadaşlık eğlencelidir.

4. Başarıya çok önem verir ve çalışkandır

Trendlerini yansıtan bir kombin bulunuyor.

Onlar çalışmayı sever ve genellikle meslek hayatında çok başarılı olur. Kendinden emindir ve değerini bilir. Çok çalışır, yeteneksiz olduğu konularda bile elinden geleni yapar ve sonuç olarak daima başarılı olur. Ama yine de birine bağlanmayı ister. Tabii kişilikli bir erkeğe… Erkeğinden de kendisi gibi başarılı olmasını bekler.

5. Aslan kadının şıklık anlayışı vardır

Aslan burcu kadını gülümsüyor.

Aslan kadınının son derece ince zevkleri vardır. Yirmi tane ucuz kıyafeti olacağına bir tane kaliteli kıyafetinin olmasını tercih eder. Fransa’nın Aslan burcu olduğunu düşünürsek, Fransız modasının niçin bu kadar gelişmiş olduğunu da anlamamız kolaylaşır. Aslan kadını çevresinden daima saygı bekler ve hayatını buna göre organize eder.

6. Onlar güzel giyinmeye özen gösterirler

Çiçekli elbise giyen kadın yürüyor.

Bir Aslan kadınına baktığınızda kılık kıyafetine çok para harcadığını düşünebilirsiniz. Genellikle de öyledir zaten. Ama sakın bunun müsriflik olduğunu söylemeye kalkışmayın. Çünkü o sırasında daha temel ihtiyaçlarından bile vazgeçer ama güzel giyinmekten asla! Aslan burcu kadını için ortama uygun bir tarz ve şık giyinmek gerçekten önemlidir.

7. Aslan burcu kadını aşkta en iyiyi ister

Deri ceketli kadın şeker tutuyor

Bu kadınla birlikte yaşayacak erkeğin işi de zor sayılabilir aslında. Bir kere bu kadını kelimenin tam anlamıyla “taşıyabilmeniz” gereklidir. Ehven-i şer sözcüğü bu kadın için kullanılamaz. O, kötünün iyisiyle yetinmez, her şeyin en iyisini ister. En güzel ev, en güzel araba, en güzel kıyafetler, en iyi iş, en şahane erkek onun olacaktır.

8. Erkeğinden mükemmelik bekler

Aslan burcu kadını kahve içiyor.

Birlikte olduğu erkekten de çok şey talep eder. Onunla ilgilendiğiniz kadar eviyle ve arabasıyla da ilgileneceksiniz. Tüm olanaklarınızı ona seferber edeceksiniz ki o da karşılığında size aşık olsun ve sizi mutlu etsin.

9. Açıkcası kontrol etmeyi çok sever

Kadın köpeği ile uyuyor.

Aslan kadını hayatında sorun istemez. Her şey onun kontrolünde olmalıdır ki içi rahat etsin. Ayrıca onun sürekli başkalarından bir şeyler talep eden türden biri olduğunu da sakın düşünmeyin. O da ilişkinin geleceği için ve eşiyle birlikte yarattıkları mutluluğu koruyabilmek adına elinden geleni yapacaktır. Aslan kadınının size aşık olması şahane bir şeydir. Çünkü bu kadın kendisinin eşiti olan bir erkeği isteyeceğinden bu, sizin de bir tür kral olduğunuz anlamına gelir. Ve bu kadın bir krala nasıl davranılacağını iyi bilir.

10. Aslan burcu kadını cinsellikte tutkuludur

İki kız arkadaş yan yana uzanıyor.

Başkalarının yanındayken mesafeli ve saygılı bile olsa yalnız kaldığınızda sizi türlü flört oyunlarıyla mutluluktan ve hazdan göklere çıkaracaktır. İlişkiyi canlı ve eğlenceli kılmak için de gereken her şeyi yapacaktır. Yaratıcı bir sevgili olduğunu söylemek mümkün. Karşılığında tek istediği tutkunuzu göstermeniz ve ona kendini dünyanın en güzel kadını gibi hissettirmenizdir.

11. Aslan burcu kadını çok dikkatlidir

Çalışan kadın ofiste çay içiyor.

Bu kadın aşık olduğunda size her şeyiyle teslim olup kraliçe aslandan yavru kediye dönebilir. Ama tabii onu aldatmamanız şartıyla. Aldatıldığında bunu gururuna indirilmiş şiddetli bir darbe olarak kabul edecektir; bundan sonra yapabileceklerini kestirmek güç. Ya gözü öfkeden kararır ya da misilleme yapar, ama her durumda hayatınızı cehenneme çevirir. Hatta bazen kendini öylesine kaybeder ki…

12. Kıskançlığıyla sizi biraz bunaltabilir

Çiçekler ve saat ile şık dekorasyon

Aslında intikam almasını gerektirecek hiçbir şey olmamıştır. Sevgilisi başka bir kadına yan gözle bile bakmamıştır ama o küçük bir tebessümü, bir yüz ifadesini başka türlü algılamış ve kafasında büyüttükçe büyütmüştür. Size tavsiyemiz, bu konularda dikkatli olmanız ve evinizin kraliçesini incitmemek için elinizden geleni yapmanız. Sonuçta mutluluğunuz onun elinde.

13. Aslan burcu kadını cinsellik sırları

Kadın çiçekle konuşuyor.

Loş ışıkta sevişmek ne kadar güzel olursa olsun bir seferinde de ışıkları tamamen açıp sevişmeyi deneyin. İlk başta rahatsız edici gelebilir bu. Ama zamanla vücudunuzun çıplaklığına alışıp bundan zevk almaya başlayacaksınız. Sevgilinizin vücudunda daha önce hiç fark etmediğiniz ayrıntıları ilk defa fark edeceksiniz. Tıpkı yeni bir ülkeyi keşfeder gibi…

TIKLA OKU: ASLAN BURCU KADINI YILDIZNAMESİ