Aslan burcu erkeği özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, yıldıznamesini hemen okuyabilirsiniz. Nelerden hoşlanır, Aslan burcu erkeği nelere önem verir gibi konular ve diğer tüm detaylar Aslan burcu erkeği yıldıznamesinde var!

Aslan erkeği cömerttir

Saçları da sarı veya kumraldır. Aslan erkeği çok cömert bir yapıya sahiptir. Fakat bunun yanında şehvet uğruna birçok hileye başvurabilen bir yapısı vardır. Özellikle bir takım olaylar karşısında hile yapmaktan kaçınmaz.

Aslan erkeği yıldızname bakımına göre sık sık grip ve nezle olurlar. Kalp çarpıntısı ve safra iltihabı gibi hastalıkların görünme ihtimali yüksektir. Başı ve ayağı da genellikle ağrır. Aslan erkekleri yolculuk yapmayı pek sevmezler. Zaten onlar için yolculuk yapmakta pek hayır getirmez. Çok gerekli olmadığı sürece yolculuk yapmaması en hayırlısıdır. Fakat çok zorda kalırsa kara yolculuğunu tercih etmelidir. Yapacağı yolculuk Salı günü olursa çok daha doğru bir seçim olur kendisi için. Deniz yolculukları kendisi için ölümü dahi getirebilir. Yıldızname kitabına göre aslan erkeği 7 14 28 ve 40 yaşlarında ölümcül bazı olaylar yaşar. Bu olayları atlatabilirse 80 yıl yaşayabilir.

Aslan erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Yıldızname bakımı sonuçları onların biraz kadın düşkünü olduklarını söyler. Fakat kadınlara çok dikkat etmelidirler. Kadınlar onları kandırmaya çalışır ve bunu başarmak için bin bir türlü tezgâh hazırlarlar. Anne baba ilişkilerinde biraz kopukluk yaşayabilir. Babasının birden fazla kez evlenmiş olma ihtimali yüksektir. Kardeşleri kendisini sever fakat birbirleri arasında anlaşamazlar. Anne, baba, kardeş ve çocukları dışında nerdeyse tüm akrabaları kendisine düşmanlık eder. Kız çocuklarına çok bağlıdır ve onların ölümü kendisinden önce olacaktır yıldızname yorumuna göre. Evlatlarından gerek ölüm gerekse uzak yerlere gitmelerinin sonucu olarak, çok erken ayrı düşecektir. Anne ve babası varlıklı kişilerdir onlardan kendisine miras kalır. Fakat bu miras akrabalarını kendisine düşman eder. Bu miras çabucak elinden gider ve bir fayda görmez.

Melek Tarotu

Aslan erkeğinin olumsuz özellikleri

Yıldızname kitabı aslan erkeğinin en büyük tutkusunun bir şeylere sahip olmak olduğunu belirtirken, hedefinin de zirveye çıkmak olduğunu belirtiyor. Bu yolda en büyük özelliği cömertliği olmasına karşın, kendisiyle övünme huyu yaptığı en büyük hata. Bu huyu insanların ondan uzaklaşmasına vesile olurken aynı zamanda içinde ki benlik duygusunu ortaya çıkarıyor ve kendisini aynı zamanda bencilliğe de itiyor. Bu huyunu dizginleyemediği zaman gerek arkadaş çevresinde gerekse iş hayatında hep aranılmayan kişi olmaya mahkûm.

Yıldızname bakımı aslan erkeğinin çok küçük yaşta parayı bulacağını söyler. Genç yaşta çok fazla kazanır. Ama tecrübesiz yaşlarda eline para geçmesinin sonucu olarak, malını ve parasını işine hiç yaramayacak kişilere yedirerek bitirir. Bir süre fakirlik ve sıkıntı çeker. Daha sonra edindiği tecrübelerle hayata tekrar tutunur ve iyi yerlere gelir. Aslan erkeği yıldızname bakımı onların çok iyi niyetli olduğu için başkalarına sırlarını açtığını söyler. Bu, zamanla aslan burcu erkeği için sorun olarak kendisine dönmektedir. İyi niyeti sık sık suiistimal edilir.

Aslan erkeği kafasına koyduğunu yapar

Aslan burcu erkeği yıldızname bakımı, erkeğin bir işi kafasına koyduğun da kesinlikle yapacağını gösterir. Bu özelliği kendisine başarıyı getirir. Ve çevresindekiler başarısını çokça kıskanır. Bir işi yapmayı kafasına koyduğunda ortak araması kendisi için sakıncalıdır. Yalnız yapması en doğrusudur. Ortaklık kendisi için pek hayırlı değildir.

Aslan erkeği yıldızname yorumu, en iyi anlaşabildiği burcun ikizler olduğunu ortaya koymuştur. Buna karşı boğa burcundan uzak durması gerektiğini de belirtmek gerekiyor. İkizlerin cana yakın tavırları ve aslanın iyi niyeti birleştiğinde çok iyi bir dostluk kurulabilir.

Aslan burcu erkeği yıldıznamesini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

Aslan burcunun anlaştığı burçlar

Burçların ilginç takıntıları

Ay burcunun etkileri nelerdir?