Aslan burcu aylık yorum

 • Aslan burcu aylık yorum: Ekim 2016

Aslan burcu aylık yorumu Astrolog Binnur Zaimler hazırladı. Ekim ayında sizleri neler bekliyor, hangi tarihlere dikkat etmelisiniz, hayatınızı nasıl değiştirebilirsiniz gibi önemli soruların cevaplarını Aslan burcu aylık yorumda bulabilirsiniz.

1 Ekimde oluşan yeni ay yakın çevrenizle çok ilgili. Terazi burcundaki yeni ay, tazelik, güzellik ve uyum getiriyor. Kardeşleriniz, çocukluk arkadaşlarınız, komşular ve tanıdıklarla ilgili her şeyin çok iyiye gittiğini, mucizeler yaşandığını duyabilirsiniz.

Kardeşler ve arkadaşlardan gelen fırsatlar da söz konusu. Bunun yanında bir süredir öğrenmeye can attığınız, eğitimini almak istediğiniz konular için harekete geçin. Yeni ayla birlikte bir kursa yazılmak veya yabancı dile ağırlık vermek akıllıca olacaktır.

Diğer taraftan bu ay sizin için başarılı sözleşmeler getiriyor. Yazılı ve sözlü iletişim konularında çok şanslı olduğunuzu unutmayın. İmzaları cesaretle atabilir, sonuçlarının iyi olacağını görebilirsiniz.

Bu ay ofiste oturma ayı değil. Hareketli olun, ofis dışı işlere zaman ayırın. Saha işindeyseniz müşterileri ziyarete gidin, yeni müşterilerin peşine düşün. Tüm ay boyunca kısa geziler her zamankinden daha fazla yaşama sevinci duymanızı sağlayacaktır.

İş gezilerinizi ve hafta sonu özel turlarınızı özellikle 12-16 Ekim arasında yapmanız size büyük fırsatlar getirecektir. Mars’ın konumu, ay boyunca yoğun şekilde çalışacağınızı söylüyor. Üretken, pratik ve verimli projelerde sistemli şekilde çalışıp enerjinizi doğru işlere yönlendirin. Sağlık kontrollerini yaptırmak uygun olabilir. Çalıştığınız yer bir anda hareketleniyor.

Size bağlı bir ekip varsa yeni kişiler eklenebilir. Ofisi sistemli hale getirmek, projeleri ve diğer işleri düzenlemek için doğru zamandasınız. Düzenli olun ve işleri ciddiye alın.

Melek tarotu

41 Yorum

 1. ben çok şaşırdım ay sonu geldi anca okuyorum ama yüzde 70 doğru. süpersiniz astrolojiye daha bi inanır oldum 🙂

 2. ocağın ilk haftasında okuduğum aylık yorum yerinde bu yorum yazılmış: önceki yoruma ne oldu?

 3. yorumda sevgilinin eli kolu bağlı zamanını bekleyin bu ay bu zamanı öğreneceksiniz gibi yorum vardı neden silindi?

 4. bide benimkiler duzgun yazilsa icim yanacak vallah benimkiler yazilmiyor bide sizinkiler haaaaaaaaaaa

 5. ben aslan burcuyum keske birtane yorum beni tutsa ama nerde bu arada cok haklisin s.f.4 canim

 6. Aslanlarda sabır dönemi nihayet bitmiş:)
  Bu ay bizim ayımız olacakmış görecez bakalım eski’ye çare bulunacak mı!…

 7. valla azcık ucundan tutan yorumlar okumustum ama burada yazılanlar sanki birebir ben. inanamadım..

 8. aslan olmak ne zormuş yahu…2007 den beri anamız ağladı…bayaa bi sınandık..umarım artık düze çıkarız…

 9. benim burcum hiç güzel olmuyor ve doğru çıkmıyor çok canım sıkılıyor sizin öylemi

 10. SENI COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVIYORUM
  E
  NOLUR SEN DE SEVSEN BIR AZCIK OFFFFFFFFF BURCLARDA SEVGILININ SENI NE ZAMAN SEVECEYI NEDEN YAZMIYORRRRRRRRRRR

 11. pilotonik bir aşk içindeyim yardım edin lüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüütfen

 12. Esım benı sevecegını yazarmısın {?} bırde burcları daha anlasılır sekılde yazın.

 13. Sevdiğim kişinin beni sevmesini bekliyorum belki de seviyordur onu her okul çıkışı duvarın altında bekliyorum o da farkediyor onu sevdiğimi de biliyo gözleri hergün beni arıyor ben olmadığım zamanlar etrafına ve o duvara bakıyor arkadaşlarım da beni sevdiğini düşünüyor fakat bilmiyorum kendini fazla kaptırmamak istiyorum ama ne yapayım çok tatlı o kadar yakışıklı ki aşık olmamak elinde değil lütfen bunun içinde bir şeyler yazın ona buradan bir mesajın var MUHAMMED seni çoooooooooook seviyorum bitanem

Yorum Yapın

vestel