Onun içinde bulunduğu ruh halini düşünmeni istiyorum senden. Ayrıca askerlik pek çok insanı değiştiriyor. Döndüğünde de bazı farklılıklar olduğunu göreceksin. Daha olgunlaşmış, hayata farklı gözlerle bakan bir adamla karşılaşacaksın. Erkeklerin en önemli olgunlaşma devresi olan askerlik sürecinde, belki de döndüğünde sana karşı aynı hisleri taşımıyor olacak. Kendini bunlara da hazırlanman gerekir.

Ancak birkaç ihtimal var, belki de arayamamıştır. Ceza alıp, çarşıya çıkamamıştır. Kendi kendini yiyp bitirmektense, ona bir mektup yaz ve içindeki hisleri, ilişkinizle ilgili düşüncelerini açıkla. Ancak mektubunda kötü şeylerden bahsetme, onun bulunduğu ortam yeterince zor zaten. Düzeleceğini umuyorum.

Sevgilerimle….

Candan Ünal
Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü
candan.unal@yuksektopuklar.net

Candan Sohbetlere Mektup Göndermek için Tıklayın

merhaba candan hanım çevremde beni dinleyen insanlar var ama konum hakkında yorumsuz kalıyorlar.ben artık bana fikir verilmesini istiyorum.sevgilimle bir yıldan beri tanışıyoruz 4 aylık arkadaşlığımız vardı sadece.arkadaşlık aşka dönüşünce çok kıskanç olduğunu fark ettim.arasa ve telefonu duymasam sorun yapıyor.hatta haber vermeden uyuyakalsam ayrılık sebebi oluyordu.her şeye onu yapma bunu yapma diyordu.bende yanlışlıklada olsa yapma dediklerini yapabiliyordum.şu an askerde.gitmeden 3 ay önce ayrılmıştık.sebebi benim ona çok önceden söylediğim bir yalandı.affetmişti ama aklına geliyormuş buda onu rahatsız ediyormuş.gitmeden bir hafta önce hep konuştuk ararım hep seni askerde dedi.dönünce de kaldığımız yerden devam ederiz ben  sensiz yapamıyorum dedi.bende seni bekleyeceğim dedim.bekle gelince eskisi gibi olacağız yine dedi.8 günde bir arardı askerde.ama şimdi 3 haftadır aramıyor habersizim.ne yapacağım bilmiyorum bide İstanbul gibi bir yerde hiç değilse çarşı izninde arar ama aramıyor demek ki beni sevmiyor diye düşünüyorum.sizce artık niye aramıyor? beni sevmekten vaz mı geçti? Ne yapmalıyım lütfen bana akıl verin çok çaresiz kaldım.ne olur cevap verin…

Candan Sohbetlere Mektup Göndermek için Tıklayın