Parfüm ve duş jelinin mükemmel uyumuyla cildinizi güzelleştirirken, kokunuzla büyüleyebilirsiniz! Kendinizi ödüllendirmek için yepyeni Artistry ile tanışmaya ne dersiniz?

Paris ve New York’ta faaliyet gösteren Koku Evi Givaudan tarafından özel olarak geliştirilen Amway ARTISTRY Flora Chic Parfümü, yeni çıkan yan ürünlerinin zarif ve feminen kokusuyla büyülüyor. Yeni çıkan lüks cilt bakım ürünleri, cildinizi canlandırdığı gibi, hoş ve zarif Artistry Flora Chic kokusu bırakıyor. Fransız Klementin Mandalinasının tensel kokusu ile Tatlı Bulgar Gülünün bir araya gelen aromaları egzotik Madagaskar Ylang Ylang Çiçeği parfümü ile birleşerek sizi gerçek bir yıldıza dünüştürüyor.

Amway’in güzellik markası Artistry Flora Chic Pırıltılı Banyo ve Duş Jeli, arındırıcı olduğu kadar nazik formülü ile cildinizi nemlendirip yumuşatırken cildinizin pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Sedefimsi altın pırıltılar, bütün vücudunuz üzerinde parlayarak, arkasında bıraktığı o tatlı kokusu ile mükemmel hissettiriyor.

Aynı leziz notalara ve cildinizi aydınlatacak aynı altın pırıltılara sahip Amway Artistry Flora Chic Pırıltılı Vücut Losyonu da nem açısından zengin formülü ile nemin cildinizin en derinlerine kadar nüfus etmesine yardımcı oluyor.

Amway Artistry Flora Chic Pırıltılı Banyo ve Duş Jeli – 200 ml – 67,10TL

Amway Artistry Flora Chic Pırıltılı Vücut Losyonu – 200 ml – 77,40 TL