İlişkiler zaman zaman sıkıntılı süreçler geçirebilir. Özellikle erkekler işle ilgili problemleri veya para sorunları olduğu vakit, dış dünya ile bağlarını koparırlar.

Kadınlar sorunlarla karşılaştığında sevdiği insanla paylaşarak, elini tutarak başa çıkar. Ancak erkeklerde bu tam tersi olur. Bu yüzden biraz anlayış gösterip, zamana bırakmanı öneriyorum. Anlattıklarından durumun geçici olduğu hissine kapıldım. Eğer daha derin olaylar varsa bana yazmadığın, o zaman sonuç değişebilir. Fakat yazdıkların bende hiç ayrılık gibi gelmedi, sadece zamanla düzelebilecek gibi duruyor. Erkek arkadaşının işle ilgili dertleri bittiğinde, ilişkinizde tekrar canlanacaktır diye düşünüyorum. İyi haberler almak dileğiyle…

Sevgiler
Candan Ünal
Yüksek Topuklar Aşk ve İlişkiler Editörü
Candan.unal@yuksektopuklar.net

Candan Sohbetlere Mektup Yazmak için Tıklayın

 


merhabalar,
benim 4 yıldır bir erkek arkadaşım var birbirimizi deliler gibi severken evlenmeyi düşünürken artık çok zor günler geçiriyorum onun iş yerinde sorunları var  ve beni hiç aramıyor bende çalışıyorum ama artık hep ben onu arıyorum sıkıldı mı  acaba onu sürekli aramamdan rahat bırak dedi ne yapacağım bilmiyorum onsuz duramıyorum dünden beri ağlamaktan gözlerim şişti  hem seviyorum diyor hem hiç ilgilenmiyor artık çok kötüyüm ne olur yardım edin içim acıyor.

Candan Sohbetlere Mektup Yazmak için Tıklayın