ara-ogun-detoks-suyu

Kilo vermek için akşam yemeğini hafifletmek gerekiyor. Ancak bu kez, uyuyana kadar karnımız acıkıyor, zorluk çekiyoruz. Peki, aç kalmadan zayıflamanın kolay bir yolu var mı? ‘Yüksek Topuklar’ kadın portalını takip ediyorsanız, elbette var! Ben, tüm eğitimlerini New York University’de almış bir sağlıklı yaşam koçu olarak sizinle kilo verdiren ara öğün tariflerimi paylaşıyorum, dikkatle okuyunuz.

İkindi vakti yani akşamüstü saat 4-5 gibi bir ara öğün yapmak, düşen enerjimizi yükseltir, akşam yemeğinde daha az yiyerek kilo vermemize yardım eder. Bu yüzden, ara öğün alışkanlığını mutlaka kazanmalısınız. Göreceksiniz, aç kalmadan kilo vermenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Fotoğrafta gördüğünüz ara öğünümde yeşil elma, tarçınlı Türk kahvesi ve detoks suyu var. Merak etmeyin, hepsinin tarifini vereceğim =)

Bağırsak çalıştıran elma

Elma tercih ediyorum çünkü şeker oranı düşük, pektin içeriğiyle tokluk veriyor ve bağırsakları çalıştırıyor. Eğer, elma yediğinizde çabuk acıkıyorsanız, üzerine biraz tarçın serpebilir veya yanında bir kaşık yoğurt yiyebilirsiniz.

Elmanın faydalarını okumak için TIKLAYIN
Tatlı isteğini kesen kahve

Tarçınlı Türk kahvesini sık sık içerim. Çünkü hem tatlı isteğini keser hem tokluk verir. Yapması gerçekten kolaydır ve ekonomiktir. Eğer çalışıyor veya öğrenciyseniz, küçücük bir kavanozda yanınızda toz tarçın taşıyın ve kahve siparişi verirken/yaparken tarçını kullanın. Zayıflamak isteyene çareler var, siz yeter ki kendinize “Nasıl başarabilirim?” diye sorun!

Tarçınlı Türk kahvesi tarifi için TIKLAYIN
maden-suyu-detoks-suyu
Ödem söktürücü detoks suyu

3 malzemeli detoks sularını artık tüm takipçilerimiz biliyor. Ödem söktürüyor, enerji veriyor, yağ yakmayı kolaylaştırıyor. Bu fotoğrafta nane görünse bile çilek, ananas, tarçın, zencefil, elma sirkesi, hibisküs gibi çok farklı malzemelerle detoks suyu yapabilirsiniz.

Zayıflatan detoks suyu tarifi için TIKLAYIN

Unutmayın, ara öğün yapmak aç kalmadan kilo vermenizi sağlar.

yeni-ig-banner