anne-kiz-cicek

Kızınızla aynı modelde pijama giymeyi düşündünüz mü? Hatıra fotoğrafı çektirmek için bile süper olur! Bir kız çocuğunun ilk idolü her zaman annesidir. Annesi gibi yürümek, konuşmak ve giyinmek ister. Siz de çocuğunuza, kendinize aldığınız pijamanın aynısından alarak, onun bu davranışını destekleyebilir, aranızdaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz.

Çocukların sağlığını ve konforunu düşünen, birbirinden farklı model, tür ve desene sahip Yeni İnci çocuk pijamaları, yumuşacık pamuklu dokusu ile çocukların rahat ve huzurlu bir uyku uyumasını da sağlıyor. Anne-kız pijamaları, çocuğunuz ile aranızda olan duygusal bağı güçlendiriyor.

Hayatın her anında şıklığından ve rahatlığından ödün vermeyenlere sunduğu pijama takımları ile göz dolduran Yeni İnci’nin anne-kız pijama takımları hem çok şık hem de son derece rahat.

yeniinci-anne-cocuk

Yenilikçi ürünleri ile iç giyimin öncüsü olan Yeni İnci, çocuklara da pijamaları ile rahatlık ve sağlık vaat ediyor. Hareket özgürlüğü sunan, pamuklu dokusu ile çocukların narin vücutlarını koruyan pijamalar, neşeli renkleri ile favorilerde.