Eğer ilişkiniz sadece kötü bir dönemden geçiyor olsaydı, senin attığın adımlara karşılık, o da bir adım gelirdi.

Senin anlattıklarından anladığım kadarıyla, erkek arkadaşın bu ilişkiyi kafasında bitirmiş. Ancak seninle yüz yüze konuşacak cesareti yok. Kaçarak, saklanarak senin soğumanı sağlamaya çalışıyor. Böyle davranırsa, senin kendiliğinden anlayıp gideceğini düşünüyor.

Pek çok insan, ayrılık konusunda dürüstçe gelip konuşmayı maalesef beceremiyor. Bunun kadını, erkeği yok. Her iki cinsiyet içinde geçerli!

Bence içinde bu ilişkinin bittiğini kabul etmeli ve yoluna devam etmelisin. Eğer gerçekten hala seven ve bu ilişkinin yürümesini isteyen bir adamsa, mutlaka seninle barışmanın ve olayları çözmenin bir yolunu bulacaktır.

Sevgilerimle

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

candan.unal@yuksektopuklar.net


okur mektubu


Merhaba Candan Hanım;Hala cevap veriyor musunuz yazanlara bilmiyorum ama şansımı denemek istedim.Biz sevgilimle 1 yıldır beraberiz 1 yıldır her hafta sonu görüşüyorduk çok nadir işi dolayısıyla ayrı kaldık ama sevgilime bağlı ve bu bağlılığı da gösteren bir insanım.Halasının yanında büyümüş anne babadan ayrı olan bir insanla birlikteyim kardeşi ve ailesine çok ilgisiz ve umursamaz ve hiçbir şeye aldırmayan bir insan olarak görünüyor ama çok güzel günlerimizde oldu anlayacağınız bunu anlatması zor sadece yaşanır diyebileceğim bir insan.genelde tartışan insanlar değiliz çoğu konuda uyum sağlarız birbirimize ama bu insan bencil olduğundan dolayı son olayımızdan sonra aramadı olayımız ise bu mayısın 2 si pazar günü uyandık yemek yiyelim ve sinemaya gidelim dedi ve çıktık,sinemadan sonra spora gideceğini, raporlarının olduğunu yapması gereken ev işlerinin olduğunu ve eve döneceğini söyledi,sinirlendim bu planlarını b  ana başından söylemeliydi diye düşündüm o an kendimi sallanmıyo hissettim başka zaman gidersin spora dediğimde bu ne şimdi ne diyosun şeklinde konuşmaya başlayınca dahada sinirlendim ve beni otobüse bıraktığında arabadan yüzüne bakmadan indim sonrasında aramadım 1 hafta kadar ama sonra meraka düşüp aradığımda açmadı msj yolladım sitem dolu, cevap vermedi,3 gün sonra evine kadar gittim kendime inanamıyorum bunuda yaptım aşağıya indi ama sonra konuşalım dedi,konuşmak için gelmediğimi yolladığım msjın ve sinirle inmemin mantıklı düşündüğümde gereksiz olduğunu ilettim,son olarakta aşık olduğumu söyledim ve sarıldı.sonrasında yurt dışına gitti söylemişti döndüğünde aramasını bekledim aramadı ve yine aradım bu hafta en son müsait olunca ararmısın diye msg attım açmayınca duymadım h.içi aramaya çalışırım şu sıralar bölge ziyaretlerim var die cvp yollamış bekliyorum aramasını ama sizce o  layın içinde olduğum için anlayamıyor muyum aşığımda benimle oynuyor mu ya da söyleyemiyor mu ayrılmak istediğini benim istediğim ise bitirdiyse bunu bana söylemesi kendimle daha kolay laf dinleteceğim o zaman..çok detaylı oldu buarada maalesef detayların içinde kendimi kaybedecek kadar detaycı bir insanım umarım sizide sıkmamışımdır yazımla..