Ters ilişkiye nasıl girilir?

zevk-3101-6

 

Anal seks hakkında merak ettikleriniz!

İlk kez yaşayacağınız güvenli ve eğlenceli ters ilişki önündeki en büyük engel belki de kulaktan kulağa yayılan korkular ve yanlış bilgilerdir. Ters ilişki son derece özel bir olaydır. Başka birisinin vücudunuzun “yasak bölgesine” girmesine izin veriyorsunuzdur. Belki de ters ilişkiyi bu kadar cezbedici ve çekici yapan yasaklı doğasıdır. Ters ilişkiye nasıl girildiğini öğrenmek için sonraki butonuna tıklayın!

 

4 Yorum

  1. sitenizi uzun bir süredir takip ediyordum. ancak şu gördüğüm haberden sonra tekrar okuyacağımı sanmıyorum. nasıl bir saçmalıktır bu. ziyaretçi çekeceğiz diye bu kadar uç şeyler ve bence sitenize yakışmayan haberler yapmamalısınız. ayrıca size bir okuyucu yorumu yapmak istiyorum. siteniz artık eskisi gibi kaliteli ve okunabilir durmuyor. bence tarzınızı eskiye çevirmelisiniz. tabii bu benim yani sıkı bir takipçinizin yorumu. yapıp yapmamak size kalmış.

  2. Aynen bende aynı şeyi düşünüyorum. Böyle saçma bir haber olamaz, sıklıkla her sabah sayfanıza bakıyordum ama artık düşünmüyorum bakmayı. Midem bulandı bu haberi görünce..

  3. herkesin cinsel hayatı kendinedir size göre uygun olmayabilir. ben şahsen çok aydınlatıcı buldum teşekkür ederim

  4. Bence de herkesin cinsel hayatı kendine. İsteyen yapar istemeyen yapmaz. Bu yazıda çok güzel bilgiler verilmiş bence. Temizlik konusu mesela. İlişkide mutlaka dikkat edilmemesi gereken bir şey. Bir de Işıl’a sözüm var, bu kadar sıkı takip ettiğin bir siteyi tek bir haberle mi silip atıyorsun, yaptıkları diğer şeylerin harcadıkları emeğin hiçbir değeri yok mu? Çok ilginç. Demek sevdiğin insanlara karşı da böylesin, bir kalemde siliyorsun.

Yorum Yapın

vestel