estetik-yuksektopuklar

Vücudunuzda güzelleştirmek istediğiniz bölgeler var mı? Ameliyatsız estetik çözümlerinden faydalanabilirsiniz! Yaşlanma belirtileri, cilt çatlakları, bel çevresinde yağlanma gibi sorunlar için ameliyatsız estetik çözümler için detaylı bilgi özel haberimizde yer alıyor!

  • Cilt çatlaklarından ameliyatsız kurtulun!

Çatlaklardan kurtulmak isteyenler ise çatlak tedavisinde son trend Biodermogenesi ile tanışıyor. Biodermogenesi tedavisi, tahrip olan deriyi, destek katmanlarını enerji bazlı cihaz yardımıyla uyarıyor ve yeniden yapılandırıyor. Bi-One adı verilen bu cihazla düzenli seanslarla çatlaklar yok edilirken, dokular tekrar canlanıyor ve cilt doğal rengine dönüyor.

  • Ameliyatsız dudak dolgunlaştırma mümkün!

Dudaklarını dolgunlaştırmak, büyütmek isteyenler, kalıcı dudak dolgunlaştırması Permalip ile istedikleri dudaklara kavuşuyor. Permalip, kalıcılığıyla fark yaratırken istenildiğinde de çıkarılma özelliği ile diğer yöntemlerden ayrışıyor. Farklı boy ve dolgunlukta seçenekleri olan Permalip, kişinin ihtiyacına göre doğru implantı doktoru ile birlikte seçmesine olanak da sunuyor.

burun-estetigi-guzellik

  • Ameliyatsız estetikle yağlardan kurtulun!

Günlük yaşama hemen dönebileceğiniz, bir öğle vaktini ayıracak kadar kısa süren bir uygulama olan Lipocel Body Hifu, soğutma odaklı ultrason teknolojisi ile yaz kış demeden ameliyatsız incelme isteyenler için çözüm oluyor. Karın, basen, bel bölgesi, kol ve deri altında en az 1 cm kalınlıkta yağ bulunan bölgeler için etkili olan Lipocel, özel soğutmalı başlığı sayesinde de ağrısız ve günlük hayatı da etkilemiyor. Uygulama esnasında deri altı kolajen destek doku uyarılıyor ve daha gergin bir deri elde ediliyor.

  • Ameliyatsız cilt gençleştirme yaptırın!

Cilt uygulamalarında en önemli üç teknolojiyi bir sistemde buluşturan Ultracel, cildin her katmanına ulaşarak hastalara geniş bir tedavi aralığı sunuyor. Ultracel Hifu, Altın İğne Tedavisi, Grid Fraksiyonel Radyo Frekans Tedavisini son teknolojileriyle tek sistemde sunan Ultracel, cildin ihtiyacına göre kısa zamanda günlük hayatı etkilemeyen bir çözüm sunuyor.

Ameliyatsız estetik fiyatları

Beautyform güvencesiyle Türkiye’ye gelen Lipocel Body Hıfu, Permalip, Ultracel, Bi-One etkili çözümler sunuyor. Ameliyatsız estetik fiyatları için Beautyform kliniğinden bilgi alabilirsiniz.