noah-mills-2016

Aldatan erkek nasıl anlaşılır, eşine nasıl davranır? İlişki danışmanı Candan Ünal, aldatan erkekler hakkında ipuçları veriyor. Eğer aldatıldığınızı düşünüyorsanız, onu gözlemleyip bir sonuca varabilirsiniz.

  • Aldatan erkek nasıl anlaşılır?

Candan Ünal: Bir erkeğin sizi aldatıp aldatmadığı, aslında o adamın aldatma konusunda ne kadar tecrübeli olduğuna bağlıdır. Bazı genel geçer kurallar olsa da, tüm aşk hayatını aldatarak geçirmiş bir erkek için ihanet etmenin yemek yemekten pek fazla farkı yoktur.

  • Aldatan erkek nasıl davranır?

Candan Ünal: Aldatmayı eğer sadece bedensel bir cinsel ilişki olarak düşünüyorsanız ve sizin sevgiliniz, eşiniz bu konuda bir profesyonel değilse, muhtemelen bazı potlar kıracaktır.

Çok acemi olanlar, haddinden fazla size ilgi gösterir. Sizi hediyelere ve çiçeklere boğar derdim ama maalesef günümüz teknolojisi erkeklerin de gözünü açtı. Eğer bir adam size normal şartlarda çiçek almıyorsa, aldattığı zaman da almaması gerektiğini pek çok yerden okuyor ve yapmıyor. Ancak bazen abartılı davranışları gözünüze çarpabilir.

erkekler-kadinlar-iliskiler

  • Aldatan erkek neler yapar?

Candan Ünal: Hiç olmadığı kadar size karşı iyi davranışlar sergileyebilir. O güne kadar annenize gitmenize surat asarken, bir anda annenizin sağlığıyla ilgilenebilir. En sevmedi arkadaşınız, bir anda onun gözdesi olup, aranızda geçen konuşmaları öğrenmek isteyebilir. Size çiçek getirmez ama eve normalden biraz daha fazla para bırakıp, sizi de öpücüklere boğarak işe gidebilir.

Radikal değişimler yaşayan bir adamın da, ihanet etmesinden şüphe edilebilir. Giyim tarzı, saç kesimi, parfümü veya ayakkabılarının boyası bir anda çok önemli hale geldiyse, biraz şüphelenmeye başlayabilirsiniz.

  • Sosyal medya erkekleri etkiler mi?

Candan Ünal: O güne kadar Twitter, Facebook, posta ve cep telefonu şifrelerini bildiğiniz sevgilinizin profiline giremiyorsanız, şifresi değişmişse, sebebini sorabilirsiniz elbette! Ancak asıl soru, sevgilinizden bu kadar şüphe ediyorsanız, nasıl birlikte olacaksınız?

Bunlar uzun vadede aldatan erkeklerin belirtileri. Peki, günübirlik kaçamak bir ilişki yaşayan adamı nerden anlayacaksınız?

  • Erkeklerin beden dili nasıl anlaşılır?

Yalan söyleyen kişiler, farkında olmazlar ama yalan söyledikleri kişiden fiziksel olarak uzak durmak isterler. Bunun için oturdukları yerde arkaya doğru yaslanır veya ayaktaysanız sizden uzak ve hatta hafif yan dönmüş durumda durabilirler. Sık sık yüzlerine dokunurlar. Burunlarını çekerler, başlarını kaşırlar. Özellikle ağız bölgesine yakın bölgelere dokunmaları dikkat çeker.

Ayrıca nerede olduğunu birkaç kez sorduğunuzda bazı detayları atlayarak anlatırlar. Yalanlarını hatırlamaları kolay olmayacaktır.

  • Aldatan erkek pişman olur mu?

Candan Ünal: Aldatmış olmasına rağmen, hala vicdan azabı çekebilen bir erkek bulduğunuza da sevinebilirsiniz belki çünkü günümüzde bu tarz adamlara pek sık rastlanmıyor. En azından büyük şehirler için bunun geçerlilik oranı daha fazla….

İlişki danışmanı Candan Ünal’a aldatan erkek nasıl anlaşılır hakkında sunduğu bilgiler için teşekkür ederiz!

erkekaldatma