California Cevizi
California Cevizi

Akrep Burcu Kadını Yıldıznamesi

Akrep

 

Zevke ve sefaya düşkünlükleriyle bilinirler ve çok yalan söylerler. Unutkanlıkları sayesinde yalanları çok çabuk ortaya çıkar. Çok huysuzdurlar bu yüzden çok düşmana sahiptirler.

 

Genellikle mide hastalıklarıyla mücadele ederler akrep kadınları. Kadın arkadaşlarına dikkat etmelidir Akrep kadınları. Arkadaşlarından birisi onu zehirleyebilir. Bazen vücudunun tamamını ağrı ve sızılar kaplar acı çeker bunların sebebi soğuktur, safrasının fazlalığındandır. Sık sık başı döner ve midesi bulanır. Ölüm korkusu 2 – 7 – 24 yaşlarında onu tehdit eder. Bu tehlikeleri atlatırsa 70 yıl yaşar Güzel bir hayat geçirirler.

 

Çocukluktan annesine ve babasına bağlıdır onlardan ayrı kalamaz yanlarına geri döner hayır dualarını alır ve kısa süreli ayrılıklar yaşar. Ailesinden kalan miras onun işine yaramıştır her zaman.

 

17 Yorum

  1. Kimse bu yasıma kadar sen cok yalan söylüyosun demedi?!?!?!?!?!? Cünkü söylemiyorum sizin belirttiginiz gibi… cevrem cok sükürler olsun , herkeslede iyi anlasıyorum.huzurlu ve mutlu bi yasantım var.

  2. cok sacma bı paylasım olmus ne yanı ben sımdı 70 yılmı yasayacagım garantısını verıyomusunuz tovbe yarabbım ne guldum buna ınananda sızın gıbı olmalı

Yorum Yapın

vestel