Akrep erkeğinin özellikleri ve cinsellik sırları

erkeklerin-sevdigi

Akrep erkeğinin özellikleri ve cinsellik sırları

Akrep burcu erkeğinin sırlarla dolu cinsellik dünyasını keşfetmeye var mısınız? Astrolog Neşe, Akrep burcu erkeği özelliklerini ve cinsellik sırlarını açıklıyor. Onu etkilemek, tam kalbinden vurmak için tüyolardan faydalanın!

 • Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Akrep erkeğinin, aşk ve cinselliğe olan iştahını tatmin edebilmek için çok güçlü olmalısınız. Akrep burcunun, cinsellik burcu olarak ünlendiğini biliyorsanız; bu bilgiye şaşırmadınız değil mi? Evet, tutkulu Akrep erkeğini etkilemek istiyorsanız; siz de tutkulara sahip olmalı, onları cömertçe sergilemelisiniz. Akrep burcu erkeğini etkilemek için hayattan çekimser kalmayan, her zevki ve duyumu tatmaya hazır bir kadın olmalısınız…

Akrep burcu erkeği, her kadından kolay kolay etkilenmez yani zor bir yarışa girdiniz ama telaşa kapılmayın; akrep burcu erkeğinin erotik sırlarını öğrenerek kozlarınızı oynayamaya başlayacaksınız! Akrep burcu erkeği, aranızda yaşanan özel anların aranızda kalmasını ister.

 • Akrep erkeğine nasıl davranmak gerekir?

O muhteşem sevişmeleri kız arkadaşlarınıza anlatmamak için kendinizi tutmanız çok zor biliyoruz ama erkeğiniz için sessiz olmalısınız. Akrep burcu erkeği, sizin sır tutma özelliğinizi keşfedip size güvenecek ve iç dünyasının kapılarını açacaktır. Erkeğinizi etkilemek için size birkaç sihirli cümle sunalım: O’na ne kadar derin ve O’nu tanımanın ne kadar zor olduğunu, başka hiçbir erkeğe benzemediğini söyleyin.

 • Akrep erkeğini hangi renkler etkiler?

Tutkuyu simgeleyen titreşimli kızıl-mor tonları Akrep burcu erkeğini etkiler. Evinizin dekorasyonunda ve kıyafetlerinizde bu çarpıcı renkleri kullanmaya başlayabilir, seksi iç çamaşırları satın alırken tercihinizi kızıl-mor tonlarından yana kullanabilirsiniz. Dramatik ve direkt oldukları için güçlü kırmızı ve siyahlar da Akrep burcu erkeğini etkiler. Siyah bir gecelikle karşısına çıkıp, hemen deneyip, tepkisini görebilirsiniz. Tahmin yürütüyoruz: size bayılacak!

Akrep burcu, vücudumuzun üreme bölgesini temsil eder. (Hatırlayın, Akrep burcu için cinsellikle ünlenmiş burç demiştik) Akrep burcu erkeğinin neresine dokunursanız dokunun, size tepki verecektir. O’nu öylesine etkilemelisiniz ki dokunuşlarınızı unutmasın! Ellerinizin sihirli olduğuna inanır mısınız? O halde erkeğinizin ayaklarından başlayarak sırtına kadar masaj yapın. Masajı bitirebilir misiniz emin değiliz, çünkü Akrep burcu erkeğinin tutkusu; sizi de içine alabilir ya da siz O’nu!

 • Akrep erkeğini etkilemek için ne yapmalı?

Akrep burcu erkeğinin ilgisini canlı tutmak için oyunlara hazır olmalısınız. O’nu heyecanlandıracak, libidosunu harekete geçirecek oyunlara ihtiyacınız var. Bir tanesini biz önerelim, devamı sizden gelsin. Aşığınıza, oyunda kaybeden tarafın soyunacağını söyleyin. Zar atabilirsiniz, iskambil kâğıtlarından seçim yapabilirsiniz ama unutmayın: çaktırmadan kaybeden mutlaka siz olmalısınız! Tekrar hatırlatma: siyah bir iç çamaşırı giyin!

 • Akrep erkeği yatakta ne ister?

Akrep burcu erkeği sabırlıdır, avını yavaş yavaş yemek ister yani sizi acele etmeden soymak, tadını çıkararak sevişmek ister. Size düşen görev ise O’nun sizi soyana kadar sürecek yavaşlığına eşlik etmektir. Karşısına geçip pantolonunuzun bir düğmesini açın ve O’na gülümseyip yanınıza çağırın ve sizi soymasını isteyin. Eğer hızlı hareket etmek isterse O’nu uyarın, “bizim için zaman durdu, acelemiz yok” diyerek yavaşlamasını isteyin. Emin olun bundan çok hoşlanacaktır.

 • Akrep erkeği seks oyunlarını sever mi?

Akrep burcu erkeğinin sevdiği seks oyunlarını biraz daha kızıştırmaya hazır mısınız? Onunla bir oyun oynayın ve kaybeden tarafın diğerinin önünde mastürbasyon yapacağını söyleyin. Utandınız değil mi? Evet, işte Akrep burcu erkeğinin de isteği bu! Başkalarının yanında asla yapmayacağınız özel bir şeyi O’na sunmanız… Akrep burcu erkeği hükmetmeye bayılır. Sizin gibi şahane ve boyun eğmiş bir kadının onun için en mahrem cinsel gösteriyi yapmasını seyretmek kadar heyecan verici ne olabilir?

 • Akrep erkeğine egemen olmak için ne yapmalı?

Akrep burcu erkeğinin duygusal ve cinsel ihtiyaçlarını tatmin edebiliyorsanız; onu küçük parmağınıza oynatabilirsiniz ama bu pek de kolay değildir. Seks yapmaktan onun kadar hoşlanmanız gerekir. Unutmayın ki Akrep burcu erkeği için seks; nefes almak kadar önemlidir. Yatakta yeni deneyimler arayışı içindedir. Kendinize sansür uygulamadan, yabancı yollarda gezinmeye hazır mısınız? Akrep burcu erkeğine kendinizi teslim edip gizli derinliklerinizi tanımaya hazır mısınız?

 • Akrep burcu sekste nelerden hoşlanır?

Bu arada seks konusundan bahsederken hep yatakta dedik ama bu sizi yanıltmasın: Akrep burcu erkeği her yerde sevişmek ister! Arabada, balkonda, açık havada, mutfakta, banyoda, asansörde… Evet, size muhteşem orgazmlar yaşatacak Akrep erkeğiyle birlikte olmak istiyorsanız; özgür olmalı, kendinizi ona teslim etmelisiniz! Ne demiştik? Akrep, hükmetmeyi sever!

burclara-gore-opusme-banner

 • Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz?

Akrep burcu erkeğinin etkilemenin yollarını sizinle paylaştık, şimdi size uyarı niteliğinde bilgiler vermek istiyoruz. Akrep burcu erkeği, O’nu yola getirmeye çalışan, akıl veren kadınlardan hiç hoşlanmaz! Sigarayı ya da içkiyi azaltmasını mı istiyorsunuz? Nezaket kurallarına uyması daha mı iyi olur? Akrep erkeği bu iyi niyetli ilginizi acımasız bir saldırı olarak algılar ve korkunç bir güçle kendini savunmaya geçer. Akrep burcu erkeğiyle küçük bir çocukla konuşuyormuşçasına sürekli akıl vermek, O’nun sizden uzaklaşmasına sebep olur.

 • Akrep erkeği duygularını nasıl yaşar?

Akrep burcu erkeği gizemli denebilecek kadar içine kapalıdır ve kendini kolay kolay anlatmaz. İçinde duygu fırtınaları yaşıyor olsa bile dışarıya asla fark ettirmez. Saklanacak köşeler, karanlık kuytular ister çünkü zaman zaman kendini yalnız ve güvende hissetmeye ihtiyacı vardır. Eğer Akrep burcu sevgiliniz size yalnız kalmak istediğini söylüyor ya da sessiz kalıyorsa; üzerine gitmeyin.

1 Yorum

 1. Bir Akrep Erkeği Olarak Diyorum Tamı Tamına Doğru.. 😀 Hele Tavsiye Kısmı.. İllet Olurum.. Ben Ne Yaptığımı Bilirim Arkadaşım.. Sen Hayırdır.. 😀

Yorum Yapın