kadin-ve-erkek

Akrep burcu erkeğinden mi hoşlanıyorsunuz? Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır öğrenmek ister misiniz? Onu etkilemenin ve çekim alanınıza almanın püf noktalarını açıklıyoruz!

Akrep burcu erkeği, ihtiraslı ve tutkuludur. Eğer kartlarınızı açık oynayacaksanız akrep burcu erkeği tam size göre. Fakat onun sabit fikirlerine, hassasiyetine, derin duygularına ve bazen can yakmalarına katlanamayacaksanız, oradan derhal uzaklaşın deriz. Akrep burcu erkeği cinselliğe düşkünlüğü ile bilinir. Fakat gerçekten aşık olduğu zaman asla aldatmaz.

Akrep burcu erkeğini daha yakından tanımak ve onun gizli dünyasına süzülmek için makalemizin devamını okuyun.

Akrep burcu erkeğine aşık olan bir kadın her konuda  çok dikkatli olmalıdır. Akrepler diğer tüm insanları tıpkı bir mıknatısmış gibi kendine çeker. Kalabalık bir ortamda size tutkulu şekilde bakan ve gözleriyle her şeyi anlatan bir adam görüyorsanız, kesinlikle akrep burcudur. İhtiraslı olan akrep burcu erkeği aynı zamanda hata yapmayı ve yapanları da sevmez. Hataları kolay kolay affetmeyen akrepler bazen sırf bu yüzden sevdiklerinden intikam alabilir.

[wp_ad_camp_2]

Akrep burcu erkeği yıldıznamesi için tıklayınız

Politikaya, çalışmaya, dostluğa, cinselliğe, aşka, çocuklara, giyim kuşama ve yiyeceğe düşkün olan akrep burcu erkeği, şiddetli duygular besler ve karşı taraftan da aynı duyguları bekler. Eğer aşırı duygusallığı ve can yakan bir aşkı kabul edemeyecekseniz akrep erkeği ile oynamayın deriz. Çünkü onun öfkesi tıpkı gerçek bir akrep gibi önce kendine daha sonra da etrafındakilere zarar verir. Akrep erkeği ile yeni tanışıyorsanız onun ne kadar sakin ve sessiz biri olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat onu tanıdığınız zaman içindeki enerjik dünyayı keşfedebilir ve harika zamanlar geçirebilirsiniz. Serin görünüşüyle cool görünen akrep erkeği aşık olduğu zaman yelkenleri suya indirmesini ve karşısındaki kadını mutlu etmeyi çok iyi bilir.

Onunla beraberken dikkatli olmanızda fayda var. Kiminle nereye gittiğinize ve ne yaptığınıza dikkat edin. Çünkü akrep burçları hiçbir ayrıntıyı unutmazlar. Onunla inatlaşmak ancak size acı verecektir. Eğer bir akrebi yola getirmeye çalışıyorsanız, bunu ona belli etmeden yapmalısınız. Bir akrep burcu erkeğini dize getirmek. Ancak akıllı kadınlara mahsustur. Zekice akıl oyunları yapamayacak kadar aşıksanız, sadece aşkınıza sığınarak onu sevin. Fakat onunla yarışmak istiyorsanız, bunun için iq seviyenizin gerçekten de çok güçlü olması gerekir.

Akrep erkeği hangi kadınları beğenir, okumak için tıklayın

Tek kelimeyle yılmak nedir bilmeyen akrep burcunun fıkır fıkır atan bir yüreği vardır. Aslında merhamet sahibi ve aşık bir yapısı olan akrepler, tehlikeli olmadıkları zaman sizin dünyanızı aydınlatabilirler. Akrep mantık dışı hareket etmeyi sevmez ve karşısındakinin de böyle davranmasından hoşlanmaz. Filozofça bilgileri herkesin içinde söyleyip böbürlenmeyi seven akrepler, aynı zamanda sevdiği kadını da yüceltmeyi çok iyi bilirler. Bir akreple beraber olmadan önce onu gerçekten isteyip istemediğinizi kendinize sorun. Daha sonra da oyunu kuralına göre oynamayı ihmal etmeyin.