24 Ekim – 1 Kasım

Kadınları oldukça çekici, erkekleri karizmatiktir. Karşı cins üzerinde gayet etkili olurlar. Bilinmeyenler konusunda meraklı ve bu yönde yetenekleri olabilen insanlardır.

Dönüşüm, değişim ve her türlü yenilikten hoşlanan, bunun için gerekirse savaşabilen sözleri keskin kendine güvenli, doğruluktan hoşlanan, disiplinli ve güçlü bir karakterleri vardır.

Gizliliklerine önem veren, başkalarının sırlarını kolayca öğrenebilen güç ve kontrol kurmaktan hoşlanan, sözlerinin dinlenmesini isteyen bir yapıya sahiptirler.

2 Kasım – 11 Kasım

Oldukça duyarlı, romantik ve tutkuludurlar. İdeallerinden ödün vermeyen hayal gücü yüksek fakat hayal ettiklerini hayatında uygulayabilen sezgileri yüksek kişilerdir.

Aşkla büyümekten, gelişmekten hoşlanan, aşkı için her türlü mücadeleye giren başkalarının sorunlarına çare bulabilen, empatisi yüksek, yönlendirme gücü yoğun bir yapıya sahiptirler.

Başkalarıyla yarışabilen, yüksek noktalara er veya geç gelebilecek güçlü bir karekter derinlikten hoşlanan, iş olsun diye dost olmayan, dostuna gerçekten yardım edebilen insanlardır.

12 Kasım – 22 Kasım

Oldukça etkileyici bir kişilikleri vardır. Haksızlıklar karşısında her türlü mücadeleye girişebilen dürüst ve doğrucu olurlar. Hakikatlerin ışığı altında ilerlemekten yanadırlar.

Toplumsal vizyonu yüksek, girdiği ortamlarda çekiciliği, duruşuyla kolayca ilgi uyandıran gayet şanslı kişilerdir. Sezgileri inanılmaz güçlü olacakları hissedebilen, herhangi bir durum ve olayın ardından kolayca toparlanması bilen, empati yeteneği güçlü altıncı duyusu çok yüksek, önsezileri inanılmaz kuvvetli, vatanına ve ailesine çok düşkün olan kişilerdir.

 

Kendinizi ve karşınızdaki insanların kişiliklerini kolayca çözmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz! Yüksek Topuklar ekibi olarak doğum tarihine göre kişilik özellikleri özel dosyası hazırladık. Doğum tarihi aralığını seçin, merak ettiklerini öğrenin!

 

Ocak  1-10-nisan  1-10-nisan  Ocak 
Ocak Ocak Ocak Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak