uyumlu-cift

Akrep burcu uyumlu olduğu burçlar

Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? Beğendiğiniz Akrep erkeği nelerden hoşlanır? Burçlara göre aşk uyumu nasıldır? Tüm soruların cevapları ve daha fazlası Astrolog Neşe’nin özel açıklamalarında var! Bonus: haberimizin sonunda Akrep burcu erkeğini etkilemenin yollarını okuyabilirsiniz.

Akrep ve Koç Uyumu

Akrep ve koç burcunun zorlayıcıdır, her ikisi de hâkimiyet kurmak isterken dengeler alt üst olabilir.

Akrep ve Boğa Uyumu

Akrep ve boğa burcunun tutku dolu bir ilişkileri olabilir. Tensel uyumla güçlendirilmiş bir evlilik yaşayabilirler.

Akrep ve İkizler Uyumu

Akrep ve ikizler burcunun ani iniş ve çıkışları olan, birbirine uyum sağlamakta zorlanan bir ilişki olabilir. Akrebin kararlığı, ikizlerin fikir değişimleri çarpışabilir.

Akrep ve Yengeç Uyumu

Akrep ve yengeç burcunun uyumlu, mutluluk dolu ilişkileri olabilir. Yengecin duygusallığı ile akrebin koruyuculuğu mükemmel birleşim sağlayabilir.

Akrep ve Aslan Uyumu

Akrep ve aslan burcunun birlikteliği heyecan verici ve tutkulu olabilir ancak aslanın özgüven yüksekliği ve akrebin her şeyi kontrol altında tutma isteği ilişkiyi zorlaştırabilir.

Akrep ve Başak Uyumu

Akrep ve başak burcunun ilişkisi ortak düşüncelerde buluşmanın etkisiyle uyumlu ilerleyebilir ancak başağın durağanlığı, akrebin yeni heyecanlar aramasına neden olabilir.

Akrep ve Terazi Uyumu

Akrep ve terazi burcunun ilişkileri çok fırtınalıdır ancak bu onları birbirine bağlayabilir. Akrep zorla uğraşmayı ve istediğini elde etmeyi sever, terazinin garantici yaklaşımıyla temkinli duruşu akrebi etkiler.

Akrep ve Akrep Uyumu

Akrep ve akrep burcunun ilişkisi aynı kutuplarının birbirini itmesi gibidir. Her ikisi de söylenen sözler, bulunulan davranışların ne anlama geldiğini bilir ve tartışmalar olabilir.

Akrep ve Yay Uyumu

Akrep ve yay burcunun ilişkisi hem keyifli hem de zorlayıcıdır. Akrebin yüksek tutkuları yay burcuna başlangıçta çekici gelir ancak bir süre sonra uzaklaşmasına sebep olabilir.

Ücretsiz tarot falı bakmak için TIKLAYINIZ

Akrep ve Oğlak Uyumu

Akrep ve oğlak burcunun ilişkisinde tutku, duygu ve düşüncelerde ortaklık vardır ve bu ilişkinin uyumlu devam etmesini sağlar.

Akrep ve Kova Uyumu

Akrep ve kova burcunun ilişkisinde mantık savaşları olabilir ve bu ilişkide zorluk yaratabilir. Akrebin cinsel hayatla ilgili istekleri, kova burcunun uzaklaşmasına neden olabilir.

Ücretsiz tarot falı bakmak için TIKLAYINIZ

Akrep ve Balık Uyumu

Akrep ve balık burcunun ilişkisinde mükemmel uyum yakalanabilir. Akrebin gizli duygusallığı, balık burcunun romantizm ihtiyacını karşılar.