Akrep burcu kadını özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, yıldıznamesini hemen okuyabilirsiniz. Nelerden hoşlanır, Akrep burcu kadını hayatta nelere önem verir gibi konularda tüm detaylar Akrep burcu kadını yıldıznamesinde var!

Akrep kadınının düşmanı çoktur

Zevke ve sefaya düşkünlükleriyle bilinirler ve çok yalan söylerler. Unutkanlıkları sayesinde yalanları çok çabuk ortaya çıkar. Çok huysuzdurlar bu yüzden çok düşmana sahiptirler.

Genellikle mide hastalıklarıyla mücadele ederler akrep kadınları. Kadın arkadaşlarına dikkat etmelidir Akrep kadınları. Arkadaşlarından birisi onu zehirleyebilir. Bazen vücudunun tamamını ağrı ve sızılar kaplar acı çeker bunların sebebi soğuktur, safrasının fazlalığındandır. Sık sık başı döner ve midesi bulanır. Ölüm korkusu 2 – 7 – 24 yaşlarında onu tehdit eder. Bu tehlikeleri atlatırsa 70 yıl yaşar Güzel bir hayat geçirirler.

Çocukluktan annesine ve babasına bağlıdır onlardan ayrı kalamaz yanlarına geri döner hayır dualarını alır ve kısa süreli ayrılıklar yaşar. Ailesinden kalan miras onun işine yaramıştır her zaman.

Bazı insanlarla çok iyi geçinir bazıları tarafından sevilmezler. Erkek ve kadın olmak üzere bir çok düşmana sahiptir. Ancak kadınlar Akrep kadınlarını çekemez kıskanırlar. Sarışın ince narin vücutlu bir bayandan zarar görebilirler her zaman dikkat etmeli akrep kadını.

Yıldızname bakımına göre Akrep burcu kadını yeşil ve mavi renkleri her zaman tercih eder ve tatili sever. Parmağında altın veya gümüş yüzük taşımalıdır Hem ruh hem fizik sağlığı için gereklidir.

Akrep kadını hırslıdır

Önemli bir aileye sahip olan bir kadınla karşılaşır ve onun sayesinde ünlenir herkes tarafından sevilir. En büyük ideali olan zenginliğe bu kişi sayesinde yaklaşır akrep kadını. Bu idealini gerçekleştirmek için çabalayan akrep burcu kadını bazen kendini bile çiğneyecek kadar hırslı bir kadın olabilir. Akrep kadınları bu yüzden tehlikelidir.

Ufak tefek tartışmalara sebep olan bu sorun Akrep kadınıyla eşinin arasını açmayı başaramaz.

Akrep kadınının aile hayatı

Yıldızname bakımına göre ilk kocasından ayrılma sebebi zenginlik hırsı ve merhametsizlik olabilir. Akrep kadınımız erkekleri etkilemekten hoşlanır ve bu etkiyi yaratabilmek için manolya kokusunu kullanmaktan büyük haz alır. Dans etmeyi seven akrep burcu kadını, canlı parçalardan hoşlanır ve eğlenceyi sever.

Genellikler çocukları erkek olur. Bunlardan bir kaç tanesi yaşar. Çocukları akrep burcu kadınına çok eziyet çektirir. Akrep burcu kadını çocuklarından neredeyse hiç hayır görmez. Sadece bir oğlu annesine yardım eder ve bu yardım akrep kadınının içini ferahlatır. Akrep kadını kendine dost seçerken su tabiatlı olan erkek ve bayan dostlar edinmelidir. Havai grubundan kaçınmalıdır. Bir numaralı düşmanıdır.

Yani akrep burcu kadını ikizler grubuyla dost olurken, kova grubundan uzaklaşmalıdır, kesinlikle yaklaşmamalıdır. En büyük arzusu olan ömür boyu güveni kimsede tamamen yakalayamaz. Ve en büyük arzusunu gerçekleştiremezler.

Orta hallidir yıldızname bakımına göre akrep kadınlar. Hiç bir zaman kimseye muhtaç değildir. Parası fazla olmasa da geçinmeyi becerebilir. Bazen israfı fazla yapsa da sıkıntı çektikten sonra düzelir. Yakınlarıyla iyi geçinemez kardeşlerinden ve akrabalarına yüz vermemeli onlardan uzak durmalıdır. Akrep burcu kadınlarına her an zarar verebilirler.

Yıldızname kitabına göre başından iki evlilik geçer. İlk eşinden ölüm veya boşanma sebebiyle ayrılır. İkinci eşiyle ömrünün sonuna kadar yaşamak ister yaşayabilir. Fakat akrep kadını geniş bir bayandır eşi bundan rahatsız olur ve onu çok kıskanır bu akrep kadınının umurunda olmaz.

Akrep kadını yıldıznamesini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

Akrep burcunun anlaştığı burçlar

Akrep kadınının süper özellikleri

Akrep burcu ünlüler kimler?