California Cevizi
California Cevizi

Akrep burcu haftalık burç yorumu

20 – 27 Kasım haftalık burç yorumunuzuAstrolog Başak Tanyeri hazırladı. Sevgili Akrep burcu, Çarşamba günü Yay burcuna geçen Güneş’in etkisiyle önümüzdeki bir ay boyunca para konuları gündemde olacaktır. Özellikle yükselen Akrep’ler geçtiğimiz son üç yıl boyunca para konusunda epey bir ders aldılar.

Para kazanmanın ne kadar önemli olduğunu fark etmenizi sağlayan deneyimlerdi bunlar. Bu yolda ilerlerken zaman zaman maddi kaynaklarınızın kısıtlandığını da fark etmiş olabilirsiniz. Parasının değerini zaten bilen Akrep’ler ise bu dönem yatırımlar yapmış, bu yatırımlar sayesinde maddi konularda deneyim elde etmiş olmalılar. İşte şimdi son yıllarda aldığınız bu dersler ışığında, para konusuna bir tık daha eğilebilirsiniz bu ay. Bütçeyi aşmamaya dikkat etmenizi, gereksiz harcamalardan kaçınmanızı öneririm.

1 Yorum

  1. Çok teşekkür ederim. Gerçekten, bu hafta için içsel değişim ve aydınlanma hissediyorum. Haftalık burç yorumumu her Pazartesi sabahı okuyorum. İyi ki varsınız Yüksek Topuklar, sizi seviyorum!

Yorum Yapın