Akrep burcu erkeği özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, yıldıznamesini hemen okuyabilirsiniz. Nelerden hoşlanır, Akrep burcu erkeği hayatta nelere önem verir gibi konularda tüm detaylar Akrep burcu erkeği yıldıznamesinde var!

Akrep burcu erkeği kararlıdır

Kararlılığıyla dikkat çeken bu burçlar, akrep erkeği yıldızname bakımına göre zenginliği en büyük idealleri olarak edinmişlerdir. Merhametsizlik ise yaşantılarında yaptıkları en büyük hatadır.

Yıldızname kitabı akrep erkeklerini sabırsız bulur. Çabuk kızar ve kızgınlığı hemen geçer. Gülüp oynamaktan pek hoşlanmazlar. Kibirlidirler ve kimsenin ayağına gitmezler. Hayatı iyidir. Bazen eline para geçer ve bazen de parasız kalırlar. Yaşları ilerledikçe servetleri artar. Ellerine geçen parayı az zamanda zevk ve sefa yoluna harcarlar. Maddi açıdan sıkıntıya düşerler ancak tekrar işleri düzelir. Gidişatı iyidir. Kardeşlerinin çoğu kadındır. Aralarında kimi zaman güzel geçinme kimi zaman da kavga olur.

Akrep erkeğinin aile hayatı

Yıldızname bakımı akrep erkeğinin annesinin ve babasından önce öldüğünü söyler. Annesinden ve babasından eline para geçmez. Onların sevgilerini bir türlü kazanamamıştır. Kendisine anne ve babasından bir miras kalmaz. İlk çocukları kız, sonrakiler erkek olur. Çocukları da vefat eder ancak, birisinin hayrı çok dokunur. Yıldızname bakımı akrabasından düşmanlarının çok olduğunu söyler. Dostu ve eşlerini su tabiatlı olanlardan seçmeli, ateş tabiatlılardan uzak durmalıdır.

Yıldızname kitabına göre akrep erkeklerinin hastalıkları kan fazlalığı, safra, humma, baş dönmesi, soğuk algınlığıdır. Bunlara önlem olarak kan aldırmalı, müshil içmelidir. Limonata gibi şerbetler de fayda verir. Soğuktan korunmalılardır.

Melek Tarotu

Akrep burcu erkeği yıldızname bakımı iki kadınla evleneceklerini öngörmektedir. Bunlardan birincisini boşar ikincisi yaşar. Göğsünde ben bulunan kadın ona çok kahır çektirir. Genç iken kadınlar etrafında çok dolanır ve o da kadınların peşinde koşar. Çok seyahate çıkar ve bu yolculuklar onun için çok sıkıntılı geçer. Salı günlerinde güneye doğru yapacağı yolculuklar onun içi iyilik ve bereket getirir. Yolculuğun deniz veya kara yolunda olması onun için fark etmez

Akrep erkeğinin iş hayatı

İş yerinin en üst düzey yetkililerinden biri ona yardım eder yıldızname bakımına göre. İyi bir makama yükselir. Bir şeyi kafasına koyduğunda başarılı olmadan o işi bırakmaz. Hedefine kısa zamanda ulaşmak için elinden geleni yapar ve gerçektende kısa zamanda ulaşır.

Bir sayı seçmeleri gerektiğinde 13 rakamını seçmelidirler.

13 onlar için en uğurlu rakamdır ve bir işe başlayacağında Salı gününü tercih etmelidirler. Salı günü başladığı işlerde başarılı olma şansı yüksektir. Ağustos ayı hastalanması için resmen davetiye çıkarır. Bu ayda sağlığına fazladan dikkat göstermesi gerekir. Para işleri için şanslı günleri eylülün ilk haftasıdır. Eylülün ilk haftasında yapacağı işler kendisine gelir getirir. Söz konusu evlenmek olduğunda kendisi için doğru zaman Mayıs ayının üçüncü haftasıdır. Bu yıldızda olanlar herkese kanmamalıdırlar. Başkaları kendisini kandırmaya çalışacaktır.

Elbiselerinde siyah ve kırmızı renkleri tercih etmelidir. Bu onlara hem uğur hem de şans getirir.

Akrep burcu erkeği yıldıznamesini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

Akrep burcunun anlaştığı burçlar

Akrep erkeğinin aşk ve cinsellik sırları

Akrep burcu ünlüler kimler?